Kuchár/kuchárka pre Lopušná dolina Resort - denne zabezpečný odvoz zo Svitu

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.

Miesto práce
Lopušná dolina Resort, Lopušná dolina, Lučivná
Termín nástupu
ihneď
1 250 - 1 400 EUR/hod.Priemerná mesačná mzda (brutto) je +- 1 400 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál pre ubytovaných hostí Resortu formou teplých a studených bufetov,
- príprava jedál pre hostí reštaurácie výberom z Á La carte menu, obdového menu, alebo ponukového listu na rodinné, firemné akcie a teambuildingy,
- práca v režime krátky a dlhý týždeň,
- dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami,
- dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov,
- tímová práca a snaha dotvárať celý tím Resortu.

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre hotelový a chatový rezort Lopušná dolina Resort.

Vytvárame tím, ktorý bude viesť nový skúsený šéfkuchár. Vaše nápady a tvorivosť budú
pod taktovou odbornosti a skúseností, Vašou pozvánkou pre hostí, ktorým
spoločne pripravíte zážitok a miesto, kde sa budú chcieť opäť raz vrátiť. Len dobrý tím dokáže vytvoriť kvalitné miesto na prácu a obľúbené miesto pre hostí.

- práca v zrekonštruovanej kuchyni,
- malý dynamický kolektív,
- zabezpečený odvoz zo Svitu do Lopušná dolina Resort-u a späť
- benefity vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy, rozsiahly sociálny program (napr. príplatok za odpracované roky u zamestnávateľa, finančné príspevky pre darcov krvi, pri životných a pracovných jubileách, pri narodení dieťaťa; zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov; príspevok na liečebno-rehabilitačné pobyty v zmysle uzatvorených zmlúv, sociálna výpomoc pri dlhodobej práceneschopnosti, príspevok zamestnávateľa na III. pilier)

Na výberové konanie budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na uverejnenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť a zmysel pre poriadok,
- silná orientácia na zákazníka a služby, príjemné vystupovanie, pozitívny a poctivý pracovný prístup, samostatná pracovná činnosť, dobrý zdravotný stav, vytrvalosť a fyzická zdatnosť,
- flexibilita, schopnosť rýchlo sa prispôsobiť vzniknutým situáciám,
- komunikačné schopnosti, dôveryhodné a reprezentatívne vystupovanie, kreativita.

Informácia o zmennosti:
- nepretržité ranné zmeny 11,25 h (krátky, dlhý týždeň 8.00 - 20.00 h)

CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s. patrí medzi významných slovenských výrobcov, distribútorov a dodávateľov tepla, chladu, elektriny, plynu, pitnej a technologickej vody a poskytovateľov energetických služieb pre široké spektrum zákazníkov v priemyselnej, ale aj komunálnej oblasti. Spoločnosť má sídlo v podtatranskom meste Svit a jej prevádzky sa nachádzajú v priemyselnom areáli CHEMOSVIT a na teritóriu mesta.
Od nadobudnutia zariadenia Lopušná dolina Resort do svojho majetku v r. 2017 aktívne podniká aj v oblasti cestovného ruchu. Lopušná dolna Resor sa nachádza v atraktívnej lokalite pod Vysokými Tatrami, blízko turistických a cykloturistických trás. Novozrekonštruovaný Resort v poskytuje príjemné prostredie prírody Lopušnej doliny s pestrým výberom služieb na jednom mieste - ubytovanie v hoteli, v horských chatách, rešturácia, multifunkčné športovisko, detské ihrisko, wellness& masáže.
Reštaurácia je kompletne zrenovovaná, vrátane kuchyne a zázemia.
ID: 3982651  Megjelentetés dátuma: 26.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/hod.