IT technik-správca dátových sietí

CHEMES, a.s. Humenné

Miesto práce
Chemlonská 1, 066 01 Humenné
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacuvedená mzda je minimálna, finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta, k základnej mzde sú vyplácané mesačné prémie; finálna mzda - dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*diagnostikuje a analyzuje technické problémy, zodpovedá za aktualizáciu zverených systémov a aplikácii;
* zabezpečuje prevádzku a rozvoj IT infraštruktúry a jej dokumentáciu;
*zabezpečuje zálohovanie a obnovu systémov a ich pravidelné testovanie;
*poskytuje užívateľskú podporu;
*komunikuje s dodávateľmi informačných systémov pri riešení technických problémov;
*zodpovedá za funkčný chod počítačovej siete spoločnosti, jej konfiguráciu, prideľovanie prístupových práv do siete, internetu;
*sleduje dodržiavanie bezpečnostnej politiky spoločnosti, zodpovedá za bezpečnosť zverených aplikácii a informačných systémov

* vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vhodných kandidátov na danú pracovnú pozíciu, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické; informačné technológie; elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
Dátové siete LAN/WAN - Pokročilý
Systémy -LINKSYS, CISCO, HP, UBIQUITI,HIKVISION - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

*všeobecný prehľad v informačných technológiách (systémy, databázy, siete, bezpečnosť);
*analytické a komunikačné schopnosti;
*samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť;
*tímovosť

Rozhodujúce postavenie v spoločnosti CHEMES má predovšetkým výroba energií. Reprezentuje ju výroba tepla, chladu, elektrickej energie, stlačeného vzduchu, dusíka, vodíka, rovnako ako aj výroba dekarbonizovanej a demineralizovanej vody. CHEMES je rozhodujúcim výrobcom a dodávateľom tepelnej energie pre potreby obyvateľstva (71 % domácností je CHEMES-om centrálne vykurovaných), ako aj pre spoločnosti v Priemyselnom parku CHEMES.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4003306  Megjelentetés dátuma: 24.11.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac