Konstruktér

CHEMCOMEX, a.s. - organizačná zložka Slovensko

Místo práce
Nitra
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?
• Zpracovávat výrobní výkresovou dokumentaci dle projektové dokumentace a na
základě požadavků zákazníka
• Konstrukční činnosti v rámci vývoje nových produktů a technologií
• Spolupráce v oblasti technické inženýrské podpory nových/stávajících produktů
společnosti
• Aktualizace výrobkové dokumentace - portfolia zařízení
• Úzce spolupracovat s projektanty
• Koordinovat návaznosti s realizačním oddělením.

Co k tomu budete potřebovat?
• VŠ vzdělání s technickým zaměřením (ideálně strojírenství) s praxí na podobné pozici
alespoň 3 roky
• Znalost 3D modelování např. Inventor, Catia výhodou
• Základní znalost anglického jazyka, protože pracujeme i na zahraničních projektech
• Znalost MS Office
• Řidičský průkaz sk. B – aktivně

Co u Vás oceníme?
• Orientace ve strojní dokumentaci
• Znalost norem, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
• Příjemné a profesionální vystupování
• Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
• Týmového ducha a zdravý selský rozum

Doplňující informace
• Primární místo výkonu práce: Nitra
• Nástup možný ihned, případně dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příležitost k seberealizaci a zodpovědnou roli v extrémně zajímavém prostředí
energetiky
• Příjemné prostředí se skvělým kolektivem pozitivně smýšlejících lidí, kde člověk není
pouhým číslem v systému, ale má skutečnou hodnotu
• Práci ve stabilní a dynamické firmě a možnost se podílet na jejím dalším růstu
• Výkonnostní odměny a prémie
• Notebook, mobilní telefon a systém firemních benefitů (stravenky v hodnotě 100,- Kč,
jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné tarify u daného operátora,
podpora dalšího vzdělávání a rozvoje ze strany zaměstnavatele, home office,
firemní akce + další
benefity podle délky pracovního poměru a výkonu)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

MS Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme CHEMCOMEX, a. s. významná česká inženýrská společnost. Zabýváme se projekty z oblasti jaderné energetiky, energetiky a stavebnictví s důrazem na strojní zařízení, ocelové konstrukce, potrubí, nádrže, armatury, čerpadla, systémy měření regulace a elektronapájení. Naše produktová nabídka pokrývá celý životní cyklus. Od přípravy, projekčních a inženýrských služeb, kusových dodávek, realizačních prací, uvádění do provozu, servisních a údržbových prací až po vyřazování starých technologií z provozu, demontáže, dekontaminace a likvidace technologie. Jsme držitelem řady profesních oprávnění
a certifikátů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4131214  Megjelentetés dátuma: 28.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/měsíc