Zástupca šefkuchára - voľné víkendy

DOCK s. r. o.

Miesto práce
Uránová 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 500 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného zástupcu šéfkuchára do centrálnej kuchyne, ktorá je srdcom našich prevádzok v Bratislave. Hlavnou náplňou práce je spolupráca so šéfkuchárom a priprava chutných jedál pre naše gastronomické koncepty Thali a NOMAD. Dôležité je mať pozitívny prístup k práci, ľuďom a lásku ku gastronómii.

Čo bude tvojou úlohou:
• príprava pokrmov v zodpovedajúcej kvalite a kvantite
• spolupráca na vytváraní menu pre naše koncepty
• zastúpenie šefkuchára v jeho neprítomnosti
• dodržiavanie a rešpektovanie všetkých zákonných predpisov a pokynov od kontrolných orgánov
• riadenie a organizácia personálu v kuchyni

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na [email protected].
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Reštaurácia

Privítame uchádzačov s praxou v zahraničí, ktorým neprekáža multikultúrne prostredie a vedia ponúknuť nové nápady a inšpirácie.

NOMAD je "svetové bistro", kde zažijete exotickú cestu svetovou kuchyňou s autentickými chuťami. V Bratislave prevádzkujeme tri reštaurácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3112824  Megjelentetés dátuma: 28.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac