Operations Manager

Skillmea s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur /alebo podľa skúseností/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi (email, telefón, chat, social media)
- komunikácia s novými inštruktormi
- organizácia prezenčných kurzov (termíny, priestory, inštruktori)
- agenda študentov, nezamestnaných (certifikáty, repasy)
- organizačné zabezpečenie podujatí, napr. ProfesiaDays a iné
- príprava podkladov pre marketingové kampane
- tvorba pravidelných reportov (mesiac, kvartál, rok)
- ostatné operatívne činnosti (nákup kancelárskych potrieb a pod.)
- koordinácia brigádnikov, spolupráca s externými dodávateľmi
- práca v nástrojoch ako slack, excel, google drive/apps, asana

- neobmedzený prístup k vzdelávaniu
- možnosť sebarealizácie a budovanie vlastnej siete kontaktov
- dynamická práca v menšej firmy, prehľad o fungovaní firmy ako celku
- motivačné ohodnotenie
- príjemní kolegovia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, obchod, manažment, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- precíznosť, zmysel pre detail
- organizovanosť, systematickosť
- profesionálne vystupovanie
- 100%-ný pravopis
- proaktívny prístup k riešeniu problémov
- samostatnosť

Skillmea je kariérna platforma, ktorú využíva cez 70.000 používateľov z radov firiem, škôl alebo štátnych inštitúcií. Sme najväčší poskytovateľ online vzdelávania na SK/CZ trhu a plánujeme čoskoro posunúť projekt ešte ďalej. Budeme radi ak sa ku nám pridáš ;)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3620935  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 eur /alebo podľa skúseností/