Recepčný/-á v penzióne Vila GRAND, Nová Lesná

CHATTER, s.r.o.

Miesto práce
Nová Lesná
Termín nástupu
03/2022
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac800 EUR - čistá mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca vhodná pre uchádzačov zo širšieho okolia Vysokých Tatier, vykonávaná v 3 až 5 dňových turnusoch s poskytnutím ubytovania v hotelovej izbe zdarma. Pracovná ponuka je vhodná aj pre absolventov končiacich štúdium. Prax v obore nie je podmienkou.

Pracovná doba počas dňa je 12 hodinová:
08.00-12.00 hod.
14.00-22.00 hod.
V čase 12.00-14.00 hod. má pracovník recepcie prestávku.

Náplňou práce je:
- evidencia rezervácií Booking.com
- check-in/check-out hostí
- po zaškolení práca s rezervačným systémom Oberon, registračnou
pokladňou, platobným terminálom a hotovosťou
- obsluha pri raňajkách a v lobby bare
- kontrola práce chyžných

Prácá v priateľskom prostredí s výbornou možnosťou flexibilného pracovného času. Ubytovanie zdarma v hotelovej izbe. Finančný príspevok na stravu.

Po obdržaní životopisu budeme vybraných uchádzačov kontaktovať telefonicky pre zistenie doplňujúcich informácií a dohodnutie osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a profesionálne správanie k hosťom
- priateľské nastavenie voči spolupracovníkom
- zodpovednosť a pracovitosť

Od roku 2008 spoločnosť prevádzkuje úspešný a hosťami obľúbený penzión Vila GRAND v Novej Lesnej vo Vysokých Tatrách (www.vilagrand.sk).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3541573  Megjelentetés dátuma: 27.1.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac