Skupinár(agronóm)

Shebo Winery, a.s.

Miesto práce
Modra
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) riadenie vinohradníckej výroby, spolupodieľanie sa na vypracovaní ročných plánov vinohradníckej výroby, sledovanie ich dodržiavania a ekonomickej účelnosti vynakladaných finančných prostriedkov
b) riadenie, kontrola kvality, rozsahu a efektívnosti vykonávaných ručných a mechanizačných prác vo zverených viniciach, navrhovanie racionalizačných opatrení, zlepšovanie výkonov prác a agrotechnických postupov, navrhovať personálne riešenia a sankcie pri nedodržiavaní pracovnej disciplíny, v prípade potreby priame riadene prác na konkrétnom stredisku
c) kontrola stavu techniky, zaobchádzanie s technikou, sledovanie bežnej údržby, analyzovanie závažných porúch na mechanizácii
d) kontroluje vývoj hrozna, navrhuje agrotechnické zásahy, riadi fyto-sanitárnu ochranu, kontroluje zaobchádzanie a efektívne narábanie s chémiou, kontroluje kvalitu a zdravotný stav suroviny počas zberu
e) pripravuje návrhy investícii vo vinohradníckej výrobe, riadi projekty reštrukturalizácie vinohradov
f) zodpovedá za vedenie potrebnej internej a externej evidencie, zodpovedá za dodržiavanie zásad hospodárenia s majetkom spoločnosti, vrátane vedenie riadnej evidencie zvereného majetku,
g) zodpovedá za dodržiavanie platnej legislatívy a podmienok integrovanej produkcie

budú prezentované na osobnom pohovore

Oslovení budú iba uchádzači vyhovujúci podmienkam. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vinohradníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, schopnosť riadiť prácu ľudí, precíznosť, zodpovednosť, precíznosť

Spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním viniča a výrobou vína.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3437201  Megjelentetés dátuma: 2.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800-1200