Údržbár

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Miesto práce
Veľká Bara
Termín nástupu
20.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva a zabezpečuje letnú a zimnú údržbu areálu vinárstva,
- dennú údržbu hotela a vinárstva,
- preventívnu údržbu hotelových izieb,
- vykonáva a zabezpečuje obsluhu kotolne,
- vykonáva odpočty odberov elektrickej, tepelnej energie a vody,
- zabezpečuje plnenia príslušnej legislatívy v oblasti vyhradených technických zariadení a vedie predpísanú evidenciu,
- vykonávať preventívnu a operatívnu údržbu na zverených zariadeniach,
- zúčastňovať sa pri výkone odborných prehliadok a spolupracovať pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov,
- kontrolovať a opravovať technologické rozvody,
- kontrolovať a opravovať klimatizačné zariadenia a rozvody,
- riadiť sa platnými normami a STN,
- dodržiavanie interných smerníc a noriem, rešpektovanie BOZP.

- Flexibilná pracovná doba
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Dlhodobá pracovná perspektíva
- Práca v krásnom prostredí Tokaja

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

- skúsenosti na danej pozícii výhodou, ale nie podmienkou
- pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám,
- zodpovednosť, bezúhonnosť
- práce je vhodná aj pre dôchodcu
- samostatnosť a zmysel pre detail

Sme mladá, dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa vinárska spoločnosť pôsobiaca v tokajskej oblasti, obci Veľká Bara. Víno spracovávame z hrozna z vlastných vinohradov z tokajskej oblasti Bara v rozlohe 60ha. Našou snahou je vyrábať najkvalitnejšie tokajské víno a pestovať čo najkvalitnejšie hrozno, ktoré nám dáva tento jedinečný klenot Slovenska. Od mája 2019 ponúkame aj služby v hoteli vo Veľkej Bare.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3824742  Megjelentetés dátuma: 6.1.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac