CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Junior Java Developer

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1000 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre potreby našich aktuálnych projektov uvítame vo svojom tíme Junior Java Developera, ktorý má nadšenie a chuť zdokonaliť svoje doterajšie poznatky priamo v reálnej praxi.

Náplň práce:
• Vývoj aplikácií a aplikačných modulov na základe technickej špecifikácie
• Participácia na tvorbe návrhov špecifikácií a technických dizajnov špecifikácie
• Konfigurácia a úprava systémov podľa vytvorených špecifikácií
• Customizácia a vývoj časti systému
• Implementácia a prípadne aj následné testovanie vybraných častí systému
• Tvorba dokumentácie

• 100% preplácaná PN/OČR za 30 kalendárných dní
• 3 x sickdays
• Benefit Plus program (420 EUR/ročne)
• Plošne 25 dní dovolenky
• Občerstvenie na pracovisku
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora CGI v oblasti športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Základy
SQL - Základy

• Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na IT príp. obdobný obor
• Znalosť základov programovania v Jave
• Praktické skúsenosti s programovaním v Jave minimálne 1 rok
• SQL aspoň na základnej úrovni
• Silná motivácia učiť sa nové technológie
• Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
• Analytické a logické myslenie
• Tímovosť a proaktívny prístup k zvereným úlohám
• Znalosť webových služieb (SOAP, REST API)

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Blaho
Tel.: 00420733167634
E-mail: poslať životopis
ID: 4207622  Megjelentetés dátuma: 29.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac