CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

SAP Fiori developer

Miesto práce
Bratislava
3 000 EUR/mesiacPonúkaný plat štartuje od 3000 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu môže byť vyššia v závislosti od reálnych skúsenosti a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre potreby nášho aktuálneho projektu do oblasti priemyslu pohonných hmôt (medzinárodná sieť čerpacích staníc) hľadáme skúseného developera so skúsenosťami s technológiou SAP Fiori.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti:
• Analýza funkčných a technických požiadaviek zákazníka
• Spolupráca s tímom SAP konzultantov pri dizajne technického riešenia
• Programovanie
• Testovanie nových riešení
• Analýza, debuggovanie a hľadanie príčin chýb aplikácií
• Optimalizácia programov a výkonnosti aplikácií
• Dokumentovanie vývoja
• Delegovanie práce, podpora a vedenie junior vývojárov

• 100% preplácaná PN/OČR za 30 kalendárnych dní
• Pri vyššom seniornom leveli možnosť služobného auta aj na súkromné účely
• 3 x sickdays
• Benefit Plus program
• Plošne 25 dní dovolenky
• Flexibilný pracovný čas, pmožnosť práce z domu (počas pandémie COVID 100% home-office), po skončení pandémie 3 dni/týždeň práca z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora CGI v oblasti športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ABAP - Pokročilý
SAP Fiori - Pokročilý

• Vysokoškolské vzdelanie ideálne so zameraním na IT
• Minimálne 6 rokov skúsenosti programovania v ABAP
• Aspoň 1 ročná skúsenost s programovaním v Fiori / UI5 / OData
• Skúsenosti so SAP frontend/backend integráciou

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Blaho
Tel.: 00420733167634
E-mail: poslať životopis
ID: 4002089  Megjelentetés dátuma: 4.1.2021  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac