CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

.NET Developer

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O čem to je:

Již více než dekádu se věnujeme celoevropským dopravním projektům a jsme v tomto prostředí předním evropským hráčem. Naše aplikace zpracovávají ohromné množství dat, stavíme je on-premise i v cloudu a integrujeme s mnoha dalšími systémy, pomáháme tak našim klientům naplňovat jejich cíle a růst.

• Navrhování a vývoj enterprise řešení na základě funkčních i technických požadavků zákazníka
• Podpora a optimalizace vyvinutých řešení
• Psaní technických specifikací

Co očekáváme od Tebe:

• Prokazatelné zkušenosti s vývojem v C#/.NET s odpovídající znalostí ASP.NET MVC 5+ (Ajax, Json, jQuery), html, html5, Entity Framework a LINQ
• Praktická znalost OOP
• Znalost webových GUI frameworků (Knockout, AngularJS) výhodou
• Dobrá znalost implementace webových služeb (WCF, REST)
• Dobrá znalost vývoje a ladění v T-SQL
• Základy administrace MS SQL Server
• Odpovídající znalost návrhových vzorů (GoF, Dependency Injection, Inversion of Control)
• Znalost platforem Windows 10 Universal Apps a Windows Presentation Foundation výhodou
• Znalost Microsoft Azure – IaaS a PaaS pro webové aplikace výhodou
• Znalost návrhových jazyků a nástrojů (UML / Enterprise Architect, Visio)
• Dobrá angličtina psanou i mluvenou formou
• Rádi mezi sebou přivítáme pragmatického, flexibilního a zákaznicky orientovaného týmového hráče, který chce sdílet nápady a je otevřený i virtuální spolupráci

Co nabízíme:

• Osobní i kariérní rozvoj prostřednictvím certifikovaných tréninkových programů a sdílení znalostí
• Konkurenční mzdu
• Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
• Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
• 25 dní dovolené
• 3 sickdays
• Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30ti dní)
• 105 CZK stravenky
• Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
• Firemní snídaně 1x za měsíc
• Bonus za doporučení
• A mnoho dalších!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Rusko, Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt