Údržbár - mechanik merania a regulácie

ESCO Servis s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
650 EUR/mesiack mzde prináleží finančné ohodnotenie podľa dosiahnutého výkonu a ďalšie príplatky a iné mzdové zvýhodnenia v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy, ktoré budú uchádzačom prezentované priamo na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis meracej a regulačnej techniky
- oprava a údržba slaboprúdových zariadení meracej a regulačnej techniky
- monitorovanie požadovaných technických parametrov tepelných zdrojov
- optimalizácia prevádzkových parametrov tepelných zdrojov
- opravy elektrických zariadení

- 37,5 hodinový pracovný týždeň znamená viac osobného voľna
- pracovná doba je v piatok do 12:30
- stravné lístky v hodnote 5 EUR
- príspevok na III. pilier DDP, aby ste mali istotu aj v budúcnosti
- dovolenka 25 dní bez ohľadu na vek
- balíčky pre deti na MDD a Mikuláša
- ďalšie výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Sme prešovská spoločnosť, ktorá je najväčším poskytovateľom služieb pre kotolne, bytové domy a nebytové priestory. Ak chcete byť súčasťou nášho tímu, zašlite prosím žiadosť spolu so životopisom na e-mailovú adresu [email protected]
V žiadosti prosím uveďte súhlas s poskytnutím osobných údajov.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Vopred sa ospravedlňujeme záujemcom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, meranie a regulácia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenie podľa § 22 Vyhl. 508/2009 samostatný elektrotechnik
- ukončené vzdelanie elektrotechnického smeru
- prax v oblasti elektro vítaná
- orientácia v technológiách meracej a regulačnej techniky
- vodičský preukaz skupiny B
- odolnosť voči pracovnému stresu

Sme prešovská spoločnosť, ktorá zabezpečuje servis tepelných energetických zariadení, rozvodov ÚK a TÚV a súčasne poskytuje služby pre obyvateľov, nebytové priestory - oprava v bytových domoch, vodoinštalačné a kúrenárske práce, servis výťahov a poskytovanie havarijnej služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3825186  Megjelentetés dátuma: 16.8.2021  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac