Obchodný zástupca pre Stredoslovenská energetika, a.s.

CEVEO, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
od 800,- Eur základná zložka mzdy + 50,- Eur paušálne náhrady + 1150,- Eur variabilná zložka mzdy, celkovo 2000,- Eur pri plnení plánu a individuálne plnenie cieľov bez stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• energetické audity zamerané na akvizície ZELENEJ ENERGIE (fotovoltika, solár, tepelné čerpadlá, kotly na biomasu) pre úsporu energií s DOTÁCIOU EÚ v rámci NÁRODNÉHO PROJEKTU;
• realizovanie denných predajných aktivít produktov spoločnosti SSE, a.s. v súlade s naplánovanými cieľmi, viac na www.sse.sk;
• obchodné stretnutia so zákazníkmi na základe databázy SSE;
• komplexná starostlivosť o pridelených existujúcich zákazníkov v segmente domácnosti;
• spracovania a aktualizácie informačnej agendy o pridelených zákazníkov;
• zabezpečovanie procesu cenových ponúk, zmlúv, dodatkov a príloh;
• zasielanie reportu pridelenému manažérovi.

Ak máte záujem pracovať v rastúcom a trendovom segmente, ste dynamická a zodpovedná osobnosť, s kreatívnym a inovatívnym myslením a obchodníckym citom, hľadáte motivujúce odmeňovanie je táto pracovná pozícia Vášho obchodného rozvoja u tradičného dodávateľa energií pre Vás.

- zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve;
- nadpriemerné platové ohodnotenie;
- oficiálna odborná podpora SSE;
- úplné know-how;
- certifikácia na vykonávanie pracovnej činnosti;
- príspevok na cestovné resp. služobný automobil pre výkon práce;
- možnosť osobného rastu a sebarealizácie.

V prípade Vášho záujmu, zašlite mailom cez portál Profesia Váš štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v slovenskom jazyku pre pracovnú pozíciu obchodný zástupca pre Stredoslovenskú energetiku, a.s..

Pri komunikácii uvádzajte prosím aj mestá alebo okresy (región pôsobnosti) Vám vyhovujúce.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní budú uchádzači, ktorí budú spĺňať tu uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi.

Termín a miesto výberového konania Vám oznámime telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• silná osobná motivácia pracovať v oblasti obchodu;
• komunikačné a prezentačné zručnosti;
• vysoká pracovná morálka a bezvýhradné dodržiavanie Etického kódexu súladu;
• samostatný prístup k plneniu pracovných povinností;
• analytické schopnosti;
• orientácia na cieľ;
• proklientský prístup;
• odolnosť voči stresu;
• znalosť elektroenergetiky, plynárenstva alebo obchodu je výhodou.

CEVEO je aktuálnym lídrom v obstarávaní energií. Všetky zákazky od našich partnerov sme vyriešili, dotiahli do úspešného výsledku, čo bolo našou inšpiráciou a je ďalšou motiváciou. Viac na www.ceveo.sk
Za čas svojho vlastného pôsobenia a na základe predchádzajúcich praktických skúseností z odvetvia zanechala za sebou sériu úspešných služieb nielen verejnej správe, čím zvýšila schopnosť odborne a pohotovo reagovať na nové požiadavky trendového biznisu a legislatívy EÚ.
Základom je pre nás kvalita organizačných procesov, udržateľnosť obstaraných kontraktov, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi ako i ku službe samotnej. Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť, pretože dobré meno a Vaša dôvera je pre nás prioritou. Naša spoločnosť určuje spôsob a realizuje súťaže komodít za trhové ceny. Máme vlastné know-how. Ďalšou významnou činnosťou spoločnosti je profesionálne a komplexné poradenstvo v oblasti komodít a vybraných súčastí ich odvetvia. Zabezpečíme celú právnu (zmluvnú) dokumentáciu nevyhnutnú k uskutočneniu vopred dohodnutého obchodného prípadu (najmä súťaž).
ID: 3617680  Megjelentetés dátuma: 10.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800,- Eur základná zložka mzdy + 50,- Eur paušálne náhrady + 1150,- Eur variabilná zložka mzdy, celkovo 2000,- Eur pri plnení plánu a individuálne plnenie cieľov bez stropu