Zvárač MAG/TIG na zváranie hliníka

CETULA s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac+ zaujímavá zložka výkonnostnej odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základnou náplňou práce je zváranie hliníkových bední z plechov hrubých 2-4mm MAG/TIG metódou.

výkonnostné odmeny, stravné poukážky aj nad rámec zákona

Firma CETULA sro ponúka vhodnému kandidátovi na ponúkané pracovné miesto prácu vo výrobnej hale vybavenej modernými strojmi v čistom pracovnom prostredí a v dobrom kolektíve.

Nástup je možný po preskúšaní uchádzača na výberovom konaní.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosíme reagovať na pracovnú pozíciu zaslaním životopisu na emailovú adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Zodpovednosť
Precíznosť
Dochvíľnosť
Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Výrobná spoločnosť v oblasti výroby hliníkových výrobkov.
Sme stabilná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových boxov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3542019  Megjelentetés dátuma: 28.4.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac