Administratívna pracovná sila

CETULA s.r.o.

Miesto práce
Kalnická cesta, Levice
Termín nástupu
11.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

písomná, telefonická a elektronická komunikácia s dodávateľmi a materskou firmou v Nemecku, evidencia došlých a vyšlých faktúr, fakturácia, práca v hospodárskom systéme Büro+, vytváranie zákaziek v systéme, dodacích listov, objednávanie, príjem a výdaj režijného materiálu, starostlivosť o zamestnancov, spracovanie dochádzky zamestnancov a podkladov pre mzdové účtovníctvo

jednozmenný pracovný režim, stravné poukážky aj nad rámec zákona

Požadujeme ovládanie nemeckého jazyka na úrovni pokročilý. V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, ochota pracovať, ochota učiť sa nové veci

Výrobná spoločnosť v oblasti výroby hliníkových výrobkov.
Sme stabilná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových boxov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3484897  Megjelentetés dátuma: 9.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700