Stavbyvedúci / Stavebný technik

CESTY SK s.r.o.

Mojmírova 8, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa dĺžky praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie prác na stavbách v cestnom staviteľstve
- zabezpečenie materiálu, strojov a dopravy na príslušnej stavbe
- riadenie a kontrola dodržiavania technologických a pracovných postupov
- spracovanie výkazov (evidencia dochádzky, dodávky materiálov, evidencia strojov, poddodávateľov)
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP na stavbe, a kvalitu vykonaných prác

- práca v mladom a motivovanom kolektíve
- 13. a 14. plat samozrejmosťou
- príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie
- služobný automobil a mobilný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinierské a dopravné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť CESTY SK s.r.o. bola založená v júni roku 2016. Prioritným zameraním spoločnosti je poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti výstavby inžinierskych a dopravných stavieb počnúc geodetickými prácami, projekciou, odborným poradenstvom až po samotnú realizáciu stavieb na celom území Slovenskej republiky a v spolupráci s obchodnými partnermi tiež na území Maďarska, Rakúska, Poľska a Českej republiky. Medzi hlavné činnosti spoločnosti patrí pokládka asfaltových zmesí vlastnými najmodernejšími finišérmi typu VOGELE S 1800 a VOGELE S 2100 s rokom výroby 2016 schopných pracovať v pracovných šírkach od 2,5m až do 13,5m. 100% kvalitu prác zabezpečujú profesionálne vyškolené osádky pokládkových čiat.

V súčasnosti má spoločnosť podpísanú zmluvu s poľskými obchodnými partnermi o spolupráci a na dodávku asfaltových zmesí zo 4 obaľovacích centier v pohraničí s Poľskou republikou čo v zmysle platných predpisov pokrýva oblasť severného Slovenska. Tak isto má spoločnosť podpísanú zmluvu s maďarskými partnermi o spolupráci a na dodávku asfaltových zmesí zo 6 obaľovacích centier v pohraničí s Maďarskou republikou čím spoločnosť pokrýva oblasť južného a východného Slovenska. V blízkej budúcnosti plánuje spoločnosť vybudovať vlastnú sieť výrobní asfaltových zmesí vrátane vlastnej materiálovej základne dolomitického a andezitového kameniva, kde pre tento účel má už spoločnosť v prenájme 2 kameňolomy s prvotriednym andezitovým kamenivom a 1 kameňolom s dolomitickým kamenivom . Prvé tri obaľovacie centrá spustia svoju prevádzku už v sezóne 2017 a ich umiestnenie je plánované v oblasti východného Slovenska blízko pohraničia s Ukrajinou – 1ks, severná oblasť stredného Slovenska – 1ks, južná oblasť stredného Slovenska – 1ks. Medzi vedľajšie činnosti spoločnosti patrí letná údržba komunikácií a aplikácia asfaltových spojovacích postrekov vlastným distribútorom. Spoločnosť CESTY SK je členom Slovenskej cestnej spoločnosti, ktorá zastrešuje všetky významné slovenské cestné spoločnosti. Spoločnosť CESTY SK s.r.o. je držiteľom certifikátov kvality EN ISO 9001:2008, EN ISO 14 001:2004 a OHSAS 18 001:2007

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3212542  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Podľa dĺžky praxe a skúseností