Vodič nákladného auta -osvedčenie ADR-preprava v cisternách, Trnava

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
5,5 EUR/hod.od 5,50 EUR/hod./brutto podľa skúseností a odbornosti + zákonné príplatky, benefity z PKZ

Čo bude tvojou úlohou?

Do nášho tímu v Trnave hľadáme šikovného vodiča s osvedčením ADR, ktorého náplňou práce bude:
  • riadenie, obsluha a bežná údržba prideleného vozidla,
  • kontrola prevádzkyschopnosti vozidla,
  • dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy,
  • dodržiavanie vyhlášky o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách,
  • údržba a bežné opravy prideleného vozidla, kontrola nástrojov, vybavenia a komunikačných zariadení,
  • vedenie bežných záznamov o prevádzke vozidla,
  • starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM a OBU jednotiek elektronického mýta,
  • efektívne využívanie prideleného vozidla s dôrazom na ekonomiku prevádzky a spotrebu PHM,
  • plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného.

Aké sú naše požiadavky?

  • kvalifikačná karta vodiča
  • osvedčenie ADR-rozšírené o prepravu v cisternách
  • doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
  • tachografová karta vodiča

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

Čo ti ponúkame?

  • práca pre stabilnú spoločnosť
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • stabilný kolektív zamestnancov

Kto sme?

COLAS Slovakia, a.s. patrí od r. 2000 do medzinárodnej stavebnej skupiny Colas, ktorá je svetovým lídrom na trhu výstavby a údržby dopravnej infraštruktúry a priekopníkom inovatívnych riešení pre udržateľnú mobilitu s dôrazom na bezpečnosť, životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť.
Sú to naši zamestnanci s ich odbornými znalosťami, zručnosťami a odhodlaním, kto dláždi cestu k úspechu skupiny. Pracujeme ako tím a našu firemnú kultúru zosobňujú naše spoločné hodnoty:
#Starostlivosť, #Zdieľanie#Odvaha.
Každému členovi skupiny #otváramecestu k tomu, aby bol čo najlepší.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Stavebný priemysel

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Mikuš
E-mail: poslať životopis
Chceš vedieť, čo sa deje v Colase? Sleduj naše sociálne siete.
Nezaujala Ťa žiadna z pozícií?
Pošli nám svoj životopis!
[email protected]
ID: 3711678  Megjelentetés dátuma: 26.1.2021  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.