Referent CK

Cestovná kancelária GLOBTOUR

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
15.11.2018
800 eur základná zložka platu + do 650eur k platu prislúcha aj pohyblivá čiastka ktorá je závislá od mesačnej produktivity zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj zájazdov cestovnej kancelárie

Vhodným uchádzačom sa ozveme po uplynutí trvania inzerátu.Prosíme uchádzačov aby nás kontaktovali výhradne e-mailom. Výberové konanie sa bude konať v Martine.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

cestovnej kancelárie

Počet rokov praxe

2

Cestovná kancelária GLOBTOUR ako člen Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr má na trhu cestovného ruchu dlhodobú tradíciu. Patríme medzi TOP 10 najúspešnejších cestovných kancelárií na Slovensku a naše pobočky sme rozšírili aj do Českej republiky. V súčastnosti intenzívne venujeme čas do online predaja pričom spolupracujeme s vyše 500 ďalšími cestovnými kanceláriami a agentúrami.

Vďaka našim službám s nami cestuje od roku 1991 veľké množstvo spokojných zákaznikov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 976623  Megjelentetés dátuma: 26.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 eur základná zložka platu + do 650eur k platu prislúcha aj pohyblivá čiastka ktorá je závislá od mesačnej produktivity zamestnanca