Referent v cestovnej kancelárii GLOBTOUR

Cestovná kancelária GLOBTOUR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1. 3. 2020
750 EUR/mesiac + odmeňovací systém na základe predaja (možnosť získať odmeny až do výšky 400 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovná kancelária GLOBTOUR má na trhu cestovného ruchu dlhodobú tradíciu. Patrí medzi TOP 10 úspešných cestovných kancelárií na Slovensku.
Vďaka našim službám máme oddovolenkovaných veľké množstvo spokojných zákazníkov. Spolupracujeme s vyše 500 ďalšími agentúrami a CK.

V súčasnosti hľadáme do nášho tímu pracovníka na pobočku v Bratislave, Vašu hlavnou náplňou práce bude:
- predaj zájazdov z ponuky našej CK a partnerských touroperátorov, ponuka
doplnkových produktov
- práca s rezervačným systémom spoločnosti
- komunikácia s klientmi osobne, telefonicky a mailom
- zodpovednosť za predajné výsledky, administratívne práce, kontrola faktúr a
platieb, spolupráca s centrálou spoločnosti
- práca v obchodnom centre

- zaujímavá práca v oblasti cestovného ruchu
- možnosť sa veľa naučiť a odborne rásť v oblasti cestovného ruchu
- výhodný odmeňovací systém
- absolvovanie zahraničných info ciest do krajín, ktoré sú v ponuke CK GLOBTOUR
- možnosť dovolenky grátis
- teambuildingy

ĎAKUJEME uchádzačom za prejavený záujem, štruktúrované životopisy posielajte mailom na doleuvedenú adresu.

Zaslané životopisy budú posúdené, kontaktovať však budeme len uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v GLOBTOUR GROUP a.s., aby sme Vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Váš súhlas.
V životopise preto prosím uveďte: "Súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom GLOBTOUR GROUP a.s". Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

cestovná kancelária

Počet rokov praxe

2

- ústretový a aktívny prístup ku klientom
- príjemné vystupovanie a prejav
- schopnosť pracovať samostatne a ochota rýchlo
sa učiť
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- časová flexibilia, ochota prispôsobovať sa
- prax v cestovnej kancelária výhodou

Cestovná kancelária GLOBTOUR ako člen Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr má na trhu cestovného ruchu dlhodobú tradíciu. Patríme medzi TOP 10 najúspešnejších cestovných kancelárií na Slovensku a naše pobočky sme rozšírili aj do Českej republiky. V súčastnosti intenzívne venujeme čas do online predaja pričom spolupracujeme s vyše 500 ďalšími cestovnými kanceláriami a agentúrami.

Vďaka našim službám s nami cestuje od roku 1991 veľké množstvo spokojných zákaznikov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3805420  Megjelentetés dátuma: 29.1.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac