Pracovník predaja zájazdov

Cestovná kancelária FIFO s r.o.

Miesto práce
Björnsonova 2, okres Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú dohodnuté individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pasívny cestovný ruch - outgoing (zahraničné pobyty a dovolenky špeciálne v Chorvátsku):
* dôkladne pozná produkt cestovnej kancelárie a ponúka ho klientom spolu s doplnkovými službami, pričom využíva rôzne formy prezentácie produktu.
* pracuje s centrálnym rezervačným systémom,
* ovláda pracovný postup od ponuky, rezervácie, cez prijímanie platieb od klienta, po vybavenie klienta potrebnými dokumentami,
* poskytuje klientovi všetky dostupné informácie, týkajúce sa cestovania do zahraničia, informuje o najvýhodnejších spôsoboch dopravy do konkrétneho cieľa,
* ovláda komplexne problematiku cestovného poistenia,
* ovláda zmluvné podmienky a postup pri predaji dopravných cenín,
* je zodpovedný za manipuláciu s peniazmi a ceninami, vedie peňažný denník, spracováva vyúčtovania (finančné prostriedky, cestovné lístky, poistenie, práca s registračnou pokladňou...),
* práca s webkou - napĺňanie, úprava, aktualizácia

Ak zaujmete a presvedčíte, máte šancu získať zaujímavú prácu v oblasti cestovného ruchu v dobrej spoločnosti, ktorá je na slovenskom trhu už viac než dvadsaťšesť rokov. S prácou je spojená aj možnosť cestovať do zahraničia.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov, zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]. najneskôr do 09.02.2018. V názve správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať na osobný pohovor budeme len nami vybraných uchádzačov. Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať:

„V súlade s § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím s tým, aby spoločnosť CK FIFO, IČO 314 43 770, so sídlom: Teplická 43, 921 01 Piešťany spracúvala uchovávala moje osobné údaje v rozsahu titul, meno, priezvisko, poštová adresa, najvyššie dosiahnuté vzdelanie, špecifikácia vzdelania (zameranie), údaje o priebehu doterajšej kariéry, osobné údaje týkajúce sa bezúhonnosti, telefónne číslo, e-mailová adresa, podpis za účelom zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem na dobu 2 rokov. Mám právo na opravu nesprávnych, neaktuálnych a neúplných osobných údajov, blokovanie osobných údajov a ďalšie uvedené v § 28 ods. 1 zákona č.. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na cestovný ruch, ekonomickým, obchodným,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Mac OS - Základy

Vodičský preukaz

B

Bystrý človek s analytickými a komunikačnými schopnosťami so zmyslom pre detail. Schopný samostatne pracovať a rýchlo sa učiť nové veci, zodpovedný, precízny, usilovný. Ochotný pracovať aj nadčas.
Prax v cestovnom ruchu alebo v obchodnej spoločnosti vítaná.

Cestovná kancelária pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1990. Poskytuje širokú paletu služieb od letných zahraničných dovoleniek, cez poznávacie zájazdy, City Breaks. CK FIFO patrí do desiatky najväčších cestovných kancelárií na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3211108  Megjelentetés dátuma: 25.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: platové podmienky budú dohodnuté individuálne