Stavbyvedúci

Cestné stavby Liptovský Mikuláš, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Vás osobu, ktorá má vážny záujem pracovať v stavebnej firme venujúcej sa dopravným, inžinierskym a pozemným stavbám v oblasti celého Slovenska so sídlom v Liptovskom Mikuláši na pozícii Stavbyvedúci
Pracovná pozícia je pre divíziu DPSE v Bratislave
• stavebný dozor/ dohľad nad staveniskom
• príprava súpisov materiálu a prác
• koordinácia subdodávateľov
• dohľad a kontrola postupu prác
• prieskum kvantity
• koordinácia časových rozvrhov
• kontrola nákladov
• kontrola subdodávatelských faktúr
• dohľad na kvalitou vrátane dokumentácie
• dohľad nad bezpečnosťou a zabezpečením staveniska vrátane dokumentácie
• príprava projektových správ

- služobný automobil
- služobný telefón, notebook

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v odbore mosty a železobetónové konštrukcie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť technologických postupov a technických riešení v pozemných stavbách
- nevyhnutné osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti - stavbyvedúci (okrúhla pečiatka a prax minimálne 3 roky
- dobrá orientácia v stavebných cenách
- zmysel pre presnosť a precíznosť
- samostatnosť, technické myslenie, zodpovednosť
- výborná technická a argumentačná schopnosť komunikácie

Spoločnosť ZEDA B. BYSTRICA, s.r.o. je moderná stavebná spoločnosť, ktorá sa svojou činnosťou sústreďuje okrem razenia podzemných stavieb, ako sú tunely, podzemné objekty vodných elektrární, vodné privádzače, veľkopriestorové podzemné diela aj na špeciálne zakladanie stavieb pomocou vŕtaných veľkopriemerových pilót, mikropilót, budovanie podzemných tesniacich stien, hĺbenie stavebných jám a zaisťovanie svahov, komplexnú výstavbu mostov technológiou letmej betonáže, výstavbou na pevnej skruži, mosty z predpätých tyčových prefabrikátov i špecializovanú strojársku výrobu.
Spoločnosť sa orientuje tiež na činnosť v oblasti výroby, spracovania a predaja ťaženého i drveného kameniva a obaľovaných zmesí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3161886  Megjelentetés dátuma: 3.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac