Koordinátor predaja

ČESMAD Slovakia, občianske združenie

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
1.000,- EUR - presná výška mzdy, vzhľadom na odbornosť a dĺžku praxe, bude upresnená na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena nášho tímu, ktorý bude zodpovedný najmä za:
- riadenie, koordináciu a bezporuchový chod predajne s motoristickým tovarom
- komunikáciu s našimi klientmi, analyzovanie a riešenie ich požiadaviek
- komplexné zabezpečovanie obchodnej agendy v jemu zverenej oblasti
- identifikovanie obchodných príležitostí a výkon akvizičnej činnosti
- realizáciu obchodných cieľov

- práca v stabilnej spoločnosti
- profesionálne zaškolenie v rámci adaptačného procesu
- príjemné a stabilné pracovné prostredie
- priestor pre osobnostný a odborný rast
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, kontaktujte nás prostredníctvom formulára, v prílohe ktorého nám pošlite svoj profesijný životopis a motivačný list, vrátane súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov – „Zaslaním životopisu a sprievodných dokumentov poskytujem týmto spoločnosti ČESMAD Slovakia, so sídlom na Levickej 1 v Bratislave, súhlas so spracovaním svojich osobných údajov pre účely výberového konania“. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície.
Za prejavený záujem ďakujeme každému záujemcov, kontaktovať budeme len tých, ktorí budú spĺňať požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť
- reprezentatívne vystupovanie
- komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- aktívny a samostatný prístup k riešeniu úloh
- orientácia na klienta a pozitívny vzťah k práci s ľuďmi
- ochota cestovať v rámci zvereného regiónu

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje cez 900 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

ČESMAD Slovakia predovšetkým zastupuje, vyjednáva a ochraňuje svojich členov, a teda aj celú oblasť podnikania v medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej doprave vo vzťahu k ministerstvám SR a ostatným ústredným orgánom štátnej správy, organizáciám a zväzom. Združenie sa systematicky usiluje o rozvoj a prosperitu cestnej dopravy na Slovensku a presadzovanie záujmov svojich členov. Popri tom svojim členom poskytuje potrebnú profesionálnu pomoc, rôzne poradenské, konzultačné a ďalšie služby týkajúce sa oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3713505  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000,- EUR - presná výška mzdy, vzhľadom na odbornosť a dĺžku praxe, bude upresnená na pracovnom pohovore