Asistent internej komunikácie

ČESMAD Slovakia, občianske združenie

Miesto práce
Studená 5, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie informácií z oblasti cestnej dopravy v SR a v zahraničí členom Združenia,
- Poskytovanie informácií z oblasti cestnej dopravy v SR partnerským združeniam v zahraničí a IRU,
- Získavanie, spracovanie a zverejňovanie informácií z oblasti cestnej dopravy v SR a v zahraničí,
- Aktualizácia informácií na web stránky www.cesmad.sk,
- Komunikácia so štátnymi inštitúciami,
- Zabezpečovanie zahraničných pracovných ciest.

- Pružný pracovný čas,
- Práca v stabilnej spoločnosti,
- Možnosť profesionálnej sebarealizácie,
- Možnosť vzdelávania,
- Motivujúce ohodnotenie,
- Zamestnanecké zľavy,
- Dobrý pracovný kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť,
- Ústretovosť,
- Flexibilita,
- Samostatnosť,
- Spoľahlivosť, diskrétnosť, zmysel pre detail,
- Schopnosť riešenia problémov.

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje cez 900 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

ČESMAD Slovakia predovšetkým zastupuje, vyjednáva a ochraňuje svojich členov, a teda aj celú oblasť podnikania v medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej doprave vo vzťahu k ministerstvám SR a ostatným ústredným orgánom štátnej správy, organizáciám a zväzom. Združenie sa systematicky usiluje o rozvoj a prosperitu cestnej dopravy na Slovensku a presadzovanie záujmov svojich členov. Popri tom svojim členom poskytuje potrebnú profesionálnu pomoc, rôzne poradenské, konzultačné a ďalšie služby týkajúce sa oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3234684  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou