Údržbár

CESAM, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná, Vráble
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiaczákladna hruba mzda 1.000€ + mesačný bonus do 200€, + letný/zimný bonus od 15% - 40%, + skupinový bonus do 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• jednozmenná prevádzka (07:00 hod- 15:30 hod)
• odborná spôsobilosť na samostatný výkon prác v elektrotechnike podľa
Vyhlášky 508/2009, § 22
• prax v oblasti elektro-mechanckej údržby, diagnostiky a odstraňovania porúch nn
zariadení (svetelné a zásuvkové obvody, elektromotorická inštalácia, rozvádzače, výmeny ložísk motorov)
• inštalácia a zapájanie strojov do prevádzky
• starostlivosť o elektornické prvky zariadení
• oprava a údržba strojov (bežné a preventívne)
• skúsenosti s údržbou hydraulických a pneumatických zariadení
• práca s technickou dokumentáciou
• evidencia prevedených opráv a ich výsledkov

stravné lístky
pracie prášky
zaujímavý bonusový systém
vianočné darčeky
firemné akcie
wellness, masáže
kino, divadlo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• technické myslenie
• manuálna zručnosť
• samostatnosť, dôslednosť

CESAM s.r.o., ktorá sa nachádza v priemyselnom parku vo Vrábľoch s viac ako 100 zamestnancami sa orientuje na produkciu výrobkov protipožiarnej ochrany, t. j. protipožiarnych klapiek a odvádzačov dymu distribuovaných na zahraničné trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1437563  Megjelentetés dátuma: 6.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac