Jelentkezzen önéletrajz nélkül

1/2 úväzok zásobovanie, vynášanie, pomocné práce v stavebnej firme

CERES SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Kominárska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitého skúseného chlapa s vodičským preukazom sk. B a znalosťou Bratislavy. Pracovný úväzok na 2 až 3 dni v týždni :
- Nákup a rozvoz materiálu, vynášanie, odvoz sute.
- menšie búracie práce, menšie stavbné práce,
Väčšinou sa jedná o prácu na bytoch a domoch v Bratislave (vrámci rekonštrukcie).

Práca v profesionálnom a dynamickom tíme
*** víkendy a sviatky voľné ***
- Pracujete iba 2 až 3 dni v týždi
- Ideálny doplnok iného zamestnania
- Pracovný pomer na dohodu, alebo živnosť
- Dobrá partia, teambildingy a neformálne aktivity

stručný ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIOU zasielajte na [email protected].

Z časových dovodov kontaktujeme iba vybraných uchádzačov ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VP sk. B
- zodpovedný prístup k práci, bezúhonnosť a spoľahlivosť
- komunikačné schopnosti
- ideálne ako doplnok iného zamestnania

CK CERES je už od roku 1999 stabilným zamestnávateľom. V ponuke našej CK je najviac škôl v prírode a lyžiarských výcvikov. Školy v prírode s animátormi CERES ANIMA TEAM robíme už viac ako 19 rokov, po celom Slovensku a Česku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3941820  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.