Skúšobný týždeň s Century 21 svetovou #1 v realitách. ( Realitný maklér )

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Určite mnohí z Vás rozmýšľajú ako sa posunúť ďalej, čo robiť tak, aby som bol úspešný a hlavne aby ma to bavilo. Nie ste spokojní v práci s kolegami, s tým že nemáte čas na nič iné len byť v práci. Víkend ubehne veľmi rýchlo a zasa treba ísť do práce.

Viacerí z Vás určite rozmýšľajú nad zmenou,ako sa posunúť vpred a nájsť niečo lepšie.

Líder realitného biznisu Century 21 Slovakia ponúka skúšobný týždeň v realitnom biznise ľudom ktorí chcú byť iní a ktorí chcú na sebe pracovať a posúvať sa úspešne vpred a samozrejme zadarmo.

Zašli nám svoje CV s fotografiou a dohodni si termín nástupu skúšobného týždňa v našej kancelárii.

Čo je to skúšobný týždeň Century 21 ?

Ako jediná realitná sieť na Slovensku Vám otvárame dvere a prinášame jedinečnú príležitosť prihlásiť sa do skúšobného týždňa u nás v Bratislave.

Prinášame Vám príležitosť nakuknúť do realitného sveta úspešnej firmy a taktiež ponoriť sa do biznisu špičkových ľudí v Bratislave.

Ukážeme Vám ako správne začať podnikať, ukážeme Vám ako správne začať tento biznis pod svetovou značkou realít.

Dokážeme Vám že je možné sa stať finančne nezávislý. Je to biznis ktorý je len o Vás. Ak chcete Vy tak My Vám dokážeme že na to máte. Ukážeme Vám tú správnu cestu a radi Vás "nakopneme" :-) .

Máme pre Vás pripravené zaujímavé cvičenia, prednášky a samozrejme sme pripravení Vám odpovedať hlavne na Vaše otázky.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Team Century 21 General

• práca pod svetovou značkou ktorú ľudia poznajú :)
• Century 21 vzdelávanie a mentoring
• práca v úspešnom kolektíve... všetci sme ako jedna veľká rodina :)
• Motivačné ohodnotenia... Staň sa maklérom roka, mesiaca v našej sieti ;)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• super komunikácia
• anglický jazyk výhodou :)
• mať svoje sny a ciele a ísť si pevne za nimi !
• obchodník telom aj dušou :)
• mať rád nehnuteľnosti, zaujímať sa o nehnuteľnosti ;)
• reprezentatívne oblečenie, nech si fešák/fešanda ;)
• spoločenský typ.... aj keď sa pôjde na párty
• si to ty? Tešíme sa na teba :)

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 3287193  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.