Pridaj sa k nám a staň sa úspešným obchodníkom s realitami

Realitná spoločnosť REALITY MARKET, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Provízny systém odmeňovania, Živnosť na začiatku nie je podmienkou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvažuješ o zmene profesie a bavia ťa reality?
Si aktívny a ambiciózny?
Chceš zarábať peniaze vlastným úsilím, stať sa finančne nezávislý a byť sám sebe šéfom?

Ak si si zodpovedal na tieto otázky ÁNO, hľadáme práve Teba.
Vytvárame pracovný priestor pre nových realitných maklérov. Sídlime v Banskej Bystrici, ale pokiaľ Ti nevadí dochádzanie do práce, kľudne môžeš byť aj z okolia Brezna či Zvolena.

Výška tvojho príjmu je úmerná Tvojej snahe a schopnostiam.

Využi príležitosť a pošli nám svoje CV, veľmi radi Ťa spoznáme na osobnom stretnutí.

Svojich maklérov podporujeme v kariérnom i súkromnom raste, preto máme pre Teba pripravené:
- Vzdelávanie a mentoring - komplexné školenia CREATE 21,
- Realitná akadémia - séria interaktívnych workshopov - od prezentovania svojej osoby až po samotný predaj nehnuteľnosti,
- workshop na rozvoj komunikačných a predajných zručností,
- pravidelné vzdelávanie, nielen v oblastí realít,
- spolupráca s najlepšími v sieti Century 21,
- časová flexibilita a nezávislosť,
- marketingová podpora,
- práca pre svetovú jednotku v realitách,
- spolupráca s maklérmi v rámci Slovenska, ČR, Európy aj USA.

Okrem toho ti ponúkame aj materiálne zázemie v podobe firemného mobilu, modernej kancelárie s vlastným PC a parkovacie miesto priamo v centre mesta.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Práca so smartphonom - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme úzko spätí s našimi cieľmi a hodnotami, a to isté očakávame aj od Teba. Budeš sa hodiť k nám do tímu, pokiaľ si človek komunikatívny, cieľavedomý, vytrvalý, spoľahlivý, empatický, lojálny a v tejto dobe hlavne zdravo-pozitívny :)

Pri nástupe prejdeš vzdelávacím procesom - naučíme ťa ako rozhýbať realitný kolotoč.
Postačuje Tvoj elán a chuť.

Realitná spoločnosť REALITY MARKET, s.r.o. je na trhu od r. 1995 ako developerská, sprostredkovateľská a správcovská spoločnosť na trhu nehnuteľností. V súčasnosti spravujeme 18 polyfunkčných budov s viac ako 200 nájomcami. Našim cieľom je maximálne uspokojovať potreby a túžby našich zákazníkov prostredníctvom kvalitných poskytovaných služieb, efektívnych rozhodnutí a inovatívnych riešení. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy SR.

Adresa spoločnosti:
Horná 65
974 01 Banská Bystrica
www.realitymarket.sk

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa § 19 a násl. zákona č. 18/2018 Zb. O ochrane osobných údajov a ich uchovanie v personálnej databáze tejto spoločnosti za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4200269  Megjelentetés dátuma: 10.11.2021