A cég rövid jellemzése

Sme svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a vedúcou spoločnosťou, ktorá každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby a túžby našich zákazníkov. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy SR. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21.

Teljes jellemzés megjelenítése
Značka REALITY MARKET je na trhu od r. 1991 a pod názvom Realitná spoločnosť REALITY MARKET s.r.o. podniká ako developerská, sprostredkovateľská a správcovská spoločnosť na trhu nehnuteľností. Máme vlastné nehnuteľnosti i kapitál, realizujeme developerské projekty, marketing a právny servis, spravujeme 18 polyfunkčných budov s viac ako 200 nájomcami. V roku 2015 sme vstúpili do celosvetovej realitnej siete CENTURY 21.

Realitná spoločnosť REALITY MARKET s.r.o.
974 01 Banská Bystrica, Horná 65A (Porges Palota)
T: + 421 (48) 4125 207, 4125 283, 4125 537
E: [email protected]

www.realitymarket.sk
www.century21.sk

Kontaktná osoba: Ing. Petra Matúšková
E-mail: [email protected] alebo [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa § 19 a násl. zákona č. 18/2018 Zb. O ochrane osobných údajov a ich uchovanie v personálnej databáze tejto spoločnosti za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania.

Teljes jellemzés elrejtése