Profesionálny obchodník s nehnuteľnosťami

CENTURY 21 Garant

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou najväčšej realitnej siete sveta a najznámejšie realitnej značky?
Na pozíciu obchodníka s nehnuteľnosťami hľadáme komunikatívneho a pozitívne naladeného človeka s priateľskou povahou, ktorý sa stane pevnou súčasťou nášho úspešného tímu.

Tešíme sa na vás, ak máte chuť:
• byť odborným sprostredkovateľom predaja a prenájmu rozličného typu nehnuteľností
• aktívne vyhľadávať a spájať vlastníkov nehnuteľností s kupujúcimi
• pracovať na živnostenský list

Budeme si rozumieť:
• ak ste skúseným obchodníkom s praxou alebo nováčikom so záujmom spoznať nový odbor
• ak ste ochotný učiť sa novým veciam a rozširovať si svoje odborné znalosti
• ak máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

U nás získate:
• zázemie silnej a svetovo uznávanej obchodnej značky CENTURY 21®
• nadštandardné finančné ohodnotenie, ktoré zvyčajne prekonáva ponuky konkurencie
• medzinárodne ocenený vzdelávací program CREATE 21

Ponúkame vám:
• osvedčené know-how úspešnej realitnej spoločnosti s 48 ročnou tradíciou na svetovom realitnom trhu
• možnosť byť pánom svojho času, pretože práca z domu u nás nie je problém
• reprezentatívnu kanceláriu s moderným zázemím na lukratívnom mieste s výbornou dostupnosťou pre klientov

Výhody spolupráce:
• žiadne vstupné náklady a poplatky
• podpora a prideľovanie nových obchodných príležitosti zo strany pobočkovej siete CENTURY 21®
• spoločné kongresy, konferencie, workshopy a súťaže maklérov CENTURY 21 Českej a Slovenskej republiky

48 rokov skúseností nám pomohlo k vybudovaniu silnej globálnej značky pôsobiacej v 78 krajinách sveta a urobilo nás svetovou jednotkou sprostredkovateľského realitného trhu.

Spoločným marketingovým fondom dosahujeme najlacnejšiu inzerciu na najlepších inzertných serveroch, viditeľné reklamy pre celú sieť a výhodné zľavy od dodávateľov.

Kompletné know-how, fungujúce IT systémy a permanentná podpora centrály každodenne pomáhajú maklérom sústrediť sa na svoju prácu.

Prepracovaný systém odborných školení a tréningov vedie našich maklérov k schopnosti poskytovať kvalitné služby a získavať ďalších spokojných zákazníkov.

Každý náš maklér môže predať ktorúkoľvek nehnuteľnosť inzerovanú v celej sieti, aj začínajúci maklér sa tak môže dostať k obchodu s nehnuteľnosťou, ktorú sám nezískal.

Zdieľanie know-how medzi kanceláriami je pre nás samozrejmosťou, spoločne tak nielen obchodujeme, ale aj prinášame inováciu a radosť v podnikaní.

Vysoko kvalitné právne a daňové poradenstvo a neustála podpora zo strany renomovanej advokátskej kancelárie.

Zažite okamihy slávy pri preberaní cien pre najlepších maklérov! Iba v CENTURY 21 získajú najlepší makléri medzinárodné ocenenie realitných profesionálov tzv. CENTURION, ktoré osobne preberajú v USA pred mnohými a mnohými tisíckami kolegov z celého sveta.

S prvotriednym interným realitným softvérom máte všetky vaše ponuky aj dopyty pod neustálou kontrolou. Taktiež vám poskytneme mimoriadne nástroje pre správu vašich klientov a komunikáciu s nimi. Automatický export všetkých ponúk na desiatky serverov, vrátane tých lokálnych, je samozrejmosťou.

Využite možnosť spolupráce s ktorýmkoľvek z maklérov CENTURY 21 na Slovensku i vo svete. Vďaka nastavenému procesu spolupráce sa našim maklérom výrazne dvíha počet dokončených transakcií.

Spoznáte výnimočných a uznávaných odborníkov v realitách, v radoch CENTURY 21 stretnete napríklad makléra, ktorý v minulom roku uzavrel viac ako 450 predajov.

Vďaka našim technológiám a vďaka nástrojom, ktoré majú naši makléri k dispozícii, máte možnosť stať sa úspešným realitnom obchodníkom vo veľmi krátkej dobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Celosvetový realitný reťazec CENTURY 21 sa radí medzi najstaršie franšízingové spoločnosti v realitách. Založenie spoločnosti sa datuje k roku 1971, kedy realitní makléri Art Bartlett a Marsh Fisher otvorili svoju prvú kanceláriu v Orange County v Kalifornii. V súčasnosti predstavuje medzinárodná sieť CENTURY 21 svetovú jednotku a lídra na najvýznamnejších realitných trhoch so sieťou viac ako 7 400 realitných kancelárií v 78 krajinách sveta, v ktorých pracuje približne 111 000 profesionálov. CENTURY 21 ako najväčší poskytovateľ realitných služieb na svete svoje prvenstvo na sprostredkovateľskom realitnom trhu stavia na kvalitnom poradenstve a prvotriednych službách, prostredníctvom ktorých jej makléri pomáhajú klientom s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľností.
ID: 3646403  Megjelentetés dátuma: 17.9.2019