Vychovávateľka na úsek športu a tanca

Centrum voľného času Dubnica nad Váhom

Miesto práce
Pod Hájom 1356, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.08.2018
podľa zákona č.553/2003 Z.z. O odmeňovaní niektorých zamestnancov vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovať pravidelnú a príležitočnú záujmovú činnosť, organizovať záujmovo-umelecké, spoločensko-vedné, športové a iné aktivity, podielať sa na organizovaní mestských a pobytových táborov počas prázdnin, spolupracovať s externými organizáciami a zabezpečovať aktivity pre deti mládež a dospelých.

stravné lístky

Životopis v slovenskom jazyku, žiadosť o zamestnanie, súhlas so spracovaním osobných údajov, motivačný list. Prosíme zasielať na mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, pozitívny vzťah k deťom, zodpovednoť, spoľahlivosť

Centrum voľného času je zariadenie s celoročnou prevádzkou, ktoré zabezpečuje podľa výchovného programu výchovno-vzdelávaciu, záujmovú a rekreačnú činnosť detí, žiakov, rodičov a iných osôb do veku 30 rokov v ich voľnom čase.
Centrum voľného času usmerňuje rozvoj záujmov detí a ostatných zúčastnených osôb, utvára podmienky na rozvíjanie a zdokonaľovanie ich praktických zručností, podieľa sa na formovaní návykov užitočného a zmysluplného využívania ich voľného času a zabezpečuje podľa potrieb súťaže detí základných škôl a stredných škôl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3386534  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zákona č.553/2003 Z.z. O odmeňovaní niektorých zamestnancov vo verejnom záujme