Kuchár

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied

Miesto práce
Smolenický zámok, Zámocká, Smolenice
Termín nástupu
ihneď, dohodou
podľa zákona č. 553/2003 Z. z. mzda pozostáva z troch zložiek: tarifný plat vo výške 548,50 Eur + osobné ohodnotenie do výšky 100% + príplatok za zmennosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava a výdaj jedál

poskytovanie pracovného oblečenia
zvýhodnená zamestnanecká strava
príspevok do 3. pilliera DDS
1 týždeň dovolenky nad rámec zákona
preplácanie PN nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem o prácu
ochota pracovať počas víkendov

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, v. v. i. zabezpečuje a spravuje infraštruktúru výskumu a vývoja. Poskytuje množstvo služieb nielen pre univerzity či verejnosť, ale taktiež sa podieľa na realizácii európskych projektov a reprezentuje Slovenskú republiku v európskych iniciatívach či združeniach.
Pozostáva z 8 organizačných zložiek: Výpočtové stredisko SAV, Kongresové centrum SAV Smolenice, Kongresové centrum SAV Academia Stará Lesná, Archív SAV, Technicko-hospodárska správa ÚSV SAV, Encyklopedický ústav SAV, VEDA-vydavateľstvo SAV, Správa účelových zariadení SAV.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3513442  Megjelentetés dátuma: 11.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zákona č. 553/2003 Z. z. mzda pozostáva z troch zložiek: tarifný plat vo výške 548,50 Eur + osobné ohodnotenie do výšky 100% + príplatok za zmennosť.