Можливість для людей з України

Obchodný manažér - podnikateľská príležitosť

Centrum Prosperity, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Priemerná ročná provízia 30 000 - 60 000 eur a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste človek, ktorý rozumie tomu, aké dôležité je pre podnikateľskú sféru podporovať majiteľov firiem v SR a ČR v tom, aby získavali praktické údaje o tom ako môžu správne viesť svoje podniky a pracovníkov, tak je táto práca vhodná pre Vás.

Ak máte podnikateľskú iskru, ste úspešný v obchodovaní, máte odvahu, a dokážete prekonávať prekážky, ktoré sú súčasťou obchodníckej práce, a dokonca Vás baví zdolávať rôzne bariéry pri predaji ako je "nemám čas - nemám peniaze", tak táto pozícia bude pre Vás ako ušitá na mieru.

Častokrát sa na obchodných rokovaniach stretávame s tým, že majitelia firiem odolávajú a kladú množstvo prekážok, keď im ukazujeme, že existuje jednoduchý spôsob, ktorý sa dá naučiť ako riadiť podnik a pracovníkov aj v ťažkých časoch, keď vládne na trhu chaos ako je napríklad teraz. A keď ich dovedieme k tomu, že začnú u náš študovať a my im pomáhame naštudované údaje zavádzať do praxe, povedia nám, prečo sme neprišli skôr. Vašou úlohou bude priviesť ich rýchlejšie k rozhodnutiu, že sa im neoplatí váhať, a pokračovať v intuitívnom riadení keď to môžu urobiť so správnymi údajmi a tréningom rýchlo a bezpečne.

Keďže je majiteľov firiem na Slovensku a v Čechách viac ako stíhame v súčasnom personálnom stave navštevovať, potrebujeme posilu, ktorou môžete byť práve Vy.

Vašou úlohou bude veľmi jednoduchá práca.

1. Spropagovať a predať vzdelávacie služby: školenie a kurzy majiteľom firiem a vrcholovým manažérov, ktorí nás ešte nepoznajú.

2. Aktívne spolupracovať s kolegami školiteľmi, ktorí dodajú majiteľom služby, ktoré ste im predali.

K tejto práci dostanete firemný telefón, ale dopravu ku klientom si budete zabezpečovať sami na Vaše náklady s vlastným vozidlom. Províziu Vám spoločnosť môže vyplatiť na živnosť alebo na s.r.o.

Pri tejto práci máte možnosť okrem zmysluplnej práce získať aj atraktívnu províziu. Isto viete, že obchodnícka práca je náročná na čas aj na zvládanie množstva prekážok, ale zároveň je aj najlepšie odmenená.

V tomto podnikaní budete mať možnosť si vylepšovať aj prostredie, v ktorom žijete, a nemusíte byť len pasívnym človekom, ktorý nemôže slobodne konať.

V priebehu spolupráce získate výhodu aj pre seba okrem finančnej odmeny tým, že budete mať možnosť študovať údaje o podnikaní, ktoré u nás študujú aj majitelia, ktorých privediete.

Taktiež bude môcť u nás študovať aj Vaša rodina za polovičnú cenu, pretože podporujeme tímovú spoluprácu a rodina je dôležitým prvkom úspešnej práce, ak pomáha a nekladie odpor, keď je obchodník častokrát na cestách.

A ak budete naozaj šikovný, môžete si vybudovať vlastný obchodný tím.

V prípade záujmu o danú spoluprácu nás kontaktujte e-mailom.

Zašlite nám Vaše CV a podnikateľské úspechy.

Štandardne spoločné rokovanie o spolupráci prebieha v dvoch alebo aj viacerých kolách, to záleží od toho, čo všetko musíme spolu dohodnúť pred podpísaním spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing, financie, ekonomika, manažment, technológia, vzdelávanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Na túto pozíciu potrebujeme hlavne tímového podnikavého hráča, ktorý rád podporí majiteľov firiem v tom, že budú vedieť lepšie riadiť ich firmy aj pracovníkov, a bude našim skvelým kamarátom.

Spoločnosť Centrum Prosperity, s.r.o. bola založená v roku 2002 so sídlom v Martine.

Pre majiteľov firiem vytvára bezpečné prostredie, kde si môžu zvyšovať kvalifikáciu v manažérskom odbore - riadení firmy a pracovníkov.

Medzi úspechy spoločnosti patrí zaškolenie vyše 300 stredných aj väčších podnikov v SR a ČR. Aktívnych firiem, ktoré mesačne školíme je približne dvadsať (to zahŕňa spoluprácu niekoľkoročných klientov).

Know-how, ktoré používa Centrum Prosperity, využívajú firmy zo zvučným menom, ako je napríklad Shell, Pandora, DHL, Remax, Toyota, Honda, BMW, Lavazza, Sony a iné.

To, čo o výsledkoch práce našej spoločnosti hovoria absolventi školení si môžete prečítať na http://centrumprosperity.sk/reference/.

Spolupráca v spoločnosti Centra Prosperity je vždy prínosná nielen pre klientov ale aj spolupracovníkov, pretože umožňuje osobnostný a profesionálny rast, po zaškolení samostatné rozhodovanie, možnosť doškoľovania sa v internej akadémii, zaslúžené ohodnotenie, prácu s modernou a špičkovou technológiou na riadenie firiem, a spoločenskú prestíž.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3808089  Megjelentetés dátuma: 22.2.2022