Supervizor vzdelávania

Centrum Prosperity, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Odmena na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou činnosťou je supervízia (dohľad) v akadémii Centra Prosperity v Martine pre majiteľov a manažérov, ktorí samostatne študujú kurzy, z ktorých sa doškoľujú v riadení podniku a vedení personálu,

- Práca v malom profesionálnom tíme.
- Práca s majiteľmi a manažmentom, ktorá je morálne vysoko cenená.
- Možnosť byť súčasťou medzinárodného tímu, do ktorého patrí spoločnosť.
- Kvalitné zaškolenie na post.
- Vzdelávanie a osobnostný rast.
- Dlhodobá spolupráca minimálne 5 rokov.
- Možnosť ovplyvňovať a zvyšovať príjem.
- Čisté a estetické prostredie na prácu.
- Ochota a spolupráca s nadriadenými a kolegmi.

Vašu žiadosť, profesijný životopis, fotografiu a výsledky z praxe alebo brigád, posielajte e-mailom na adresu [email protected]. Výber na túto pozíciu pozostáva z dvoch kôl. Pri prvom kole je potrebné mať naštudované údaje o spoločnosti a jej produktoch na www.centrumprosperity.sk, urobiť testy v rozsahu 1,5 hodiny a predrozhovor. Ak uspejete v tomto kole, budete pozvaný na osobný pohovor a záverečnú dohodu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ak ste ochotný a srdečný človek, ktorý rád pomáha iným, sám sa rád učí a dopraje získavať nové informácie aj iným, táto práca bude pre Vás veľkým prínosom a budete vedieť preniesť svoju zručnosť aj na majiteľov a manažment firiem. Okrem bežných praktických zručností, ako je udržiavanie poriadku a čistoty, je potrebné na túto prácu mať prirodzenú zodpovednosť za kvalitu a včasnosť dodanej práce. Keďže majitelia firiem sú častokrát veľmi zaneprázdnení, a môžu prichádzať na štúdiu len v určitom termíne, je potrebné počítať s tým, že v období stanoveného termínu kurzov, je potrebné pracovať od 8,00 do 19,00 počas troch nasledujúcich dní po sebe, a niekedy aj v sobotu. Inak prebieha práca štandardne. Taktiež si táto práca vyžaduje človeka, ktorý si dokáže samostatne organizovať prácu pre seba a tiež aj budúcich podriadených. Dobrá znalosť slovenského jazyka je veľmi vítaná a ako aj všeobecný prehľad o živote. Na tejto pozícii sa môže dobre uplatniť človek s praxou v manažmente, ktorý hľadá stabilnú a dlhodobejšiu spoluprácu.

Spoločnosť Centrum Prosperity, s.r.o. bola založená v roku 2002 so sídlom v Martine.

Pre majiteľov firiem vytvára bezpečné prostredie, kde si môžu zvyšovať kvalifikáciu v manažérskom odbore - riadení firmy a pracovníkov.

Medzi úspechy spoločnosti patrí zaškolenie vyše 300 stredných aj väčších podnikov v SR a ČR. Aktívnych firiem, ktoré mesačne školíme je približne dvadsať (to zahŕňa spoluprácu niekoľkoročných klientov).

Know-how, ktoré používa Centrum Prosperity, využívajú firmy zo zvučným menom, ako je napríklad Shell, Pandora, DHL, Remax, Toyota, Honda, BMW, Lavazza, Sony a iné.

To, čo o výsledkoch práce našej spoločnosti hovoria absolventi školení si môžete prečítať na http://centrumprosperity.sk/reference/.

Spolupráca v spoločnosti Centra Prosperity je vždy prínosná nielen pre klientov ale aj spolupracovníkov, pretože umožňuje osobnostný a profesionálny rast, po zaškolení samostatné rozhodovanie, možnosť doškoľovania sa v internej akadémii, zaslúžené ohodnotenie, prácu s modernou a špičkovou technológiou na riadenie firiem, a spoločenskú prestíž.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1838745  Megjelentetés dátuma: 5.5.2020