Sestra

Centrum pre liečbu drogových závislostí Banská Bystrica

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná mzda od 740 € do 1000 € podľa dosiahnutého vzdelania a odpracovaných rokov, osobný príplatok do 50 % základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie a riadenie ošetrovateľskej starostlivosti u pacientov na strednedobej liečbe
- zabezpečenie ošetrovateľských úkonov v súlade s liečebným plánom určeným lekárom
- činnosti súvisiace s prijatím, prepustením, preložením pacienta
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie
- tímová práca s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi

Stabilné zamestnanie
Odborné školenia
Dovolenka nad rámec zákonníka práce
Zaujímavá, fyzicky nenáročná práca

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím štrukturovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikčné schopnosti
- Schopnosti tímovej práce
- Pracovné nasadenie
- Záujem o odborný a osobnostný rast

Centrum pre liečbu drogových závislostí Banská Bystrica je zdravotnícke zariadenie špecializované na ústavnú a ambulantnú liečbu drogových závislostí a alkoholizmu. Nachádza sa v širšom centre Banskej Bystrice, v areáli tkzv. "Starej nemocnice"
www.cpldz-bb.sk
ID: 3414714  Megjelentetés dátuma: 23.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda od 740 € do 1000 € podľa dosiahnutého vzdelania a odpracovaných rokov, osobný príplatok do 50 % základnej mzdy