Zdravotná sestra

Centrum pre deti a rodiny Sereď

Miesto práce
Centrum pre deti a rodiny Kolárovo, Rábska, Kolárovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacodmeny, osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatné poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti deťom v zariadení špecializovanej skupiny centra pre deti a rodiny Sereď v nepretržitej prevádzke

spoločenské a kultúrne podujatia, team building

Informácie o výberovom konaní

termín výber. konania- 21.10.2021, v CDR Sereď
ošetrovanie detí s duševnými poruchami v špecializovanej skupine CDR Sereď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotníctva, ošetrovateľstva

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, spoľahlivosť, empatia, trpezlivosť, schopnosť zvládať stres

Centrum na výkon opatrení sociálno-právnej ochrany. Poskytuje starostlivosť deťom vo veku 0 -25 rokov. Zabezpečuje odborné činnosti vo oblastiach - sociálna práca, špeciálna pedagogika, psychológia , poskytovanie pomoci a podpory deťom a ich rodinám.
ID: 4169667  Megjelentetés dátuma: 27.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac