Personalista/ka, mzdár/ka

Centrum pre deti a rodiny Dedina Mládeže

Miesto práce
Brigádnická 1, 946 03 Dedina Mládeže
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatné zabezpečovanie a spracúvanie mzdovej agendy
samostatná odborná práca na úseku personálnej práce
samostatné zabezpečovanie a spracúvanie výkazov do sociálnej poisťovne, zdravotných poisťovní, daňového úradu
samostatné uplatňovanie všeobecne záväzných právnych predpisov
kompletizácia a zakladanie osobných spisov zamestnancov

teambuilding
stravné lístky v hodnote 4,00 Eur
pružný pracovný čas
+ 2 týždne dovolenky

Hľadáme spoľahlivého a zodpovedného kolegu/kolegyňu do nášho pracovného tímu. Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám Vašu žiadosť a Váš životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

aktívna znalosť mzdového účtovníctva
prax v systéme Štátnej pokladnice výhodou
znalosť MS Office
znalosť Softip Profit výhodou
samostatnosť, flexibilita

Centrum zabezpečuje starostlivosť o deti pobytovou formou v nepretržitej prevádzke, odbornú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť, výchovné činnosti pre deti a mladých dospelých, z ktorých väčšina má špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby
v dôsledku nepriaznivého zdravotného stavu, rôznych druhov zdravotného znevýhodnenia .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3870296  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac