Psychológ VK č. 07/2019

Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Röntgenova

Miesto práce
Röntgenova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
927,- EUR + možnosť osobného ohodnotenia po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná činnosť vykonávaná psychológom v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately. Práca s deťmi v profesionálnych rodinách.

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej dovolenky

Uchádzač o zaradenie do výberového konania predloží:
a) žiadosť o zaradenie do výberu s uvedením čísla výberu,
b) kópiu vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní podľa osobitného predpisu, potvrdzujúca vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa,
c) kópiu výpisu z registra trestov nie staršieho ako tri mesiace,
d) profesijný štruktúrovaný životopis,
e) čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v písmenách b) až d),
f) čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti,
g) písomný súhlas dotknutej osoby so spracovávaním svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Profesionalita, schopnosť efektívnej koordinácie, kooperácie, empatia, komunikatívnosť, trpezlivosť, zodpovednosť, flexibilita, schopnosť zvládať stres.
Zákon č. 305/2005 o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a súvisiacich predpisov. Dohovor o právach dieťaťa. Zákon č. 36/2005 Z.z. o rodine a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Vodičský preukaz - výhoda

Zabezpečujeme starostlivosť o zdravé, zdravotne a telesne postihnuté deti s nariadenou ústavnou výchovou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3598523  Megjelentetés dátuma: 12.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 927,- EUR + možnosť osobného ohodnotenia po skúšobnej dobe