Právnik Bratislava

Centrum právnej pomoci

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
883,50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie individuálnych konzultácií žiadateľom o poskytnutie právnej pomoci
• poskytovanie právnej pomoci v súlade so zákonom č. 327/2005 Z. z. o poskytovaní právnej pomoci
• príprava návrhov rozhodnutí
• zastupovanie klientov pri súdnom riešení sporov
• agenda súvisiaca so zákonom č. 7/2005 Z. z. Zákon o konkurze a reštrukturalizácii

zamestnanec zaradený pri výkone práce vo verejnom záujme

Záujemcov žiadame doručiť MOTIVAČNÝ LIST a ŽIVOTOPIS do 23.05.2019 poštou alebo e-mailom na adresu:
Námestie slobody 12
810 05 Bratislava
Tel: 02/4968 3516
E-mail: [email protected]

Do životopisu uveďte referencie od prípadných bývalých alebo súčasných zamestnávateľov. Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že si vyhradzujeme právo nezaradiť do výberového konania uchádzačov, ktorí nespĺňajú podmienky výberového konania. Uchádzačovi, ktorého výberová komisia vyberie bude zaslaná pozvánka výhradne elektronickou poštou. Výberové konanie pozostáva:
- z písomnej časti, ktorú tvorí odborný písomný test a psychotesty
- z ústnej časti, ktorá pozostáva z prezentácie uchádzača o svojej osobe, odbornej praxi

Predpokladaný dátum výberového konania 30.05.2019.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobré komunikačné zručnosti
ovládanie PC na užívateľskej úrovni, komunikačné zručnosti
vodičské oprávnenie
samostatnosť, bezúhonnosť, analytické myslenie a sociálna empatia

Centrum právnej pomoci (ďalej len centrum) zriadené zákonom č. 327/2005 Z. z. o poskytovaní právnej pomoci osobám v materiálnej núdzi je štátnou rozpočtovou organizáciou. Jeho zriaďovateľom je Ministerstvo spravodlivosti SR. Centrum zabezpečuje poskytovanie právnej pomoci fyzickým osobám, ktoré v dôsledku svojej materiálnej núdze nemôžu využívať právne služby na riadne uplatnenie a ochranu svojich práv s cieľom zlepšiť ich právnu ochranu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3668840  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 883,50