Operačná sestra

Centrum Kramáre, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, po osobnom rozhovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na operačnej sále v odboroch ORL, plastická chirurgia, urológia, detská chirurgia, príprava materiálu k operačným výkonom...

Práca v dynamickom kolektíve., práca je vhodná aj napr. pre dôchodkyňu, ktorá má skúsenosti s prácou na operačnej sále,
jednosmenná prevádzka
možnosť zlepšenia príjmu príslužbami

výberové konanie sa uskutoční na základe telefonického dohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

operačná sestra

Počet rokov praxe

1

V prípade, že zdravotná sestra nemá certifikát operačnej sestry, ale má skúsenosti s prácou na operačnej sále, očakávame chuť doplniť si toto vzdelanie.

Zdravotné zariadenie s moderným materiálno-technickým vybavením s pobočkami v Bratislave a v Liptovskom Mikuláši. V Bratislave poskytujeme zdravotnú starostlivosť v moderne vybavenej klinike pre deti a dospelých pacientov v odbore otorinolaryngológia, chirurgia hlavy a krku, detská urológia, estetická chirurgia. V Liptovskom Mikuláši sme našim pacientom k dispozícii v priestoroch novovybudovanej polikliniky v centre mesta. Zameriavame sa na poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v odboroch ušno-nosovo-krčné (ORL), chirurgia, interná medicína, ortopédia, všeobecné lekárstvo pre dospelých, plastická chirurgia a estetická medicína. Obidve kliniky ponúkajú našim pacientom okrem vyšetrenia a diagnostiky aj operačné riešenie zdravotného stavu v prípade, že to zdravotný stav pacienta vyžaduje. Pacientom umožňujeme vyšetrenie na objednanie prostredníctvom recepcie, a tak minimalizovať dobu, ktorú pacient strávi čakaním na vyšetrenie. Náš proklientský a profesionálny prístup oceňujú pacienti zo širokého okolia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3307415  Megjelentetés dátuma: 10.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, po osobnom rozhovore