Obchodní Referentka

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Okres Mělník
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kompletní samostatná zodpovědnost za vybrané obchodní agendy (např. veřejné zakázky)
• Samostatné zpracování podkladů pro obchodní materiály (nabídky, smlouvy atd.)
• Telefonická a mailová komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměnu odpovídající praxi
• Odborný a profesní růst v rámci obchodu
• Možný kariérní postup dle karierního plánu rozvoje
• Zaměstnanecké benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro Našeho klienta, mezinárodní firmu, která vyrábí a prodává kvalitní betonářské oceli pro stavební účely hledáme samostatní šikovnou asistentku!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání s maturitou
• Dobrá znalost a praxe v užívání MS Office
• Praxe v administrativě nebo obchodu alespoň 2 roky
• AJ nebo NJ na výborné úrovni
• Pečlivost a odpovědnost
• Komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3097690  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 27 000