Projektový manažér SW (Prešov)

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Prešov, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie mzdových podmienok pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu Projektového manažéra SW. Vašou náplňou práce bude:
- účasť na zaujímavých projektoch vývoja produktov
- metodicky riadi daný projekt, motivuje a vedie stanovený tím pracovníkov k úspešnej realizácii projektu
- definuje organizáciu a skladbu vývojového tímu, stanovuje členov vývojového tímu
- vytvára plány projektu: plán vývoja produktu, plán fáz a iterácií vývoja, plán riadenia rizík, plán zaistenia kvality, plán meraní, plán distribúcie
- monitoruje stav projektu
- identifikuje a vyhodnocuje riziká
- rieši vznikajúce problémy
- prideľuje prácu a stanovené termíny
- vyhodnocuje iterácie
- pripravuje správy o stave projektu
- stanovuje proces riadenia zmien, potvrdzuje alebo zamieta požiadavky na zmeny
- nastavuje prostredie pre konfiguračný manažment
- riadi akceptačné testy, uvoľňuje produkt do výroby
- verifikuje vyrábaný produkt

- účasť na nových projektoch v oblasti vývoja nových produktov
- prístup k najmodernejším technológiám
- pracovnú perspektívu a stabilitu
- priestor na sebarealizáciu
- kvalitný a zohraný pracovný tím s výkonovou orientáciou
- motivujúce finančné ohodnotenie
- bohatý sociálny program
- dôraz na neustále vzdelávanie

Svoje životopisy s aktuálnou fotografiou zasielajte na [email protected]. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby elektronických zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- VŠ elektrotechnického smeru (výpočtová technika, elektronika, informatika, kybernetika)
- požadovaná prax v danom odbore min. 5 rokov
- dobré skúsenosti v riadení projektov vývoja produktu (riadenie min. 3 veľkých projektov)
- skúsenosti s vedením tímu pracovníkov
- práca s PC MS Office, MS Open Office, MS Project, Internet, Outlook,
- vítaná znalosť programovacieho jazyka C/C++, UML
- pokročilá znalosť AJ
- komunikatívnosť, samostatnosť, organizačné schopnosti, maximálna schopnosť riešiť a analyzovať daný problém

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2741534  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresnenie mzdových podmienok pri osobnom pohovore