Prevádzkar vozňového hospodárstva

CENTRAL RAILWAYS a.s.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
ASAP
od 1300€ ( mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností a bude upresnené na osobnom pohovore s kandidátom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť CRW rastieme a rozširuje prevádzkové oddelenie o nové pracovné miesto, ktorého náplňou by bude:
- riadenie a správa vozňového parku (nákladné železničné vozne)
- kontrola technického stavu vozňov (plnenie legislat. podmienok)
- zabezpečenie opráv vozňov podľa opr. predpisu a technických noriem
- odovzdávanie a preberanie vozňov do/z opravovne
- vedenie evidencie a vystavovanie dokladov podľa AVV a príslušných zmlúv
- komunikácia s opravovňami, dodávateľmi, zákazníkmi, železničnými podnikmi
- kontrola nákladov a príprava podkladov pre cenotvorbu a fakturáciu
- riešenie reklamácii v súvislosti so správou vozňového parku

Čo Vám ponúkame navyše?

- skvelý tím
- stabilnú prácu a istotu finančného zázemia
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
- mobilný telefón
- možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí
- osobný aj profesný rast a naberanie nových skúseností
- zaškolenie a adaptácia pod vedením skúseného nadriadeného

Termín nástupu si vieme dohodnúť. Pretože na toho správneho kandidáta sa oplatí počkať.
Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať tým z Vás, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť Central Railways, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej „Nariadenie“) na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov. Informácie o možnosti uplatnenia Vašich práv v súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na stránke www.crw.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava/ technika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technické a procesné znalosti z oblasti opráv a údržby železničných vozňov nutné.
Koordinačné a komunikačné schopnosti.
Znalosť maďarského a slovenského jazyka podmienkou na komunikatívnej úrovni
anglického jazyka alebo nemecký jazyk výhodou
Samostatnosť, schopnosť rozhodovania
Zodpovednosť, iniciatívny prístup
Práca v kancelárií, prípadné služobné cesty podľa potreby

CENTRAL RAILWAYS a.s. je mladá, dynamická spoločnosť, ktorá má ambíciu byť relevantným
hráčom na trhu železničných dopravcov v strednej Európe.
Primárnou stratégiou spoločnosti je synergické využitie dispozície mobilných kapacít a
personálneho know how národných operátorov, špedície a logistiky popredných slovenských i
nadnárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3622396  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300€ ( mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností a bude upresnené na osobnom pohovore s kandidátom)