Hľadáme motivovaných kolegov do práce - Bratislava (Junior manažér)

Protect Company SK

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 3 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš v každodennom telefonickom kontakte s našími firemnými klientami, nejedná sa o akvizíciu

Práca s PC

Komunikácia so senior manažérom

Veselý a pracovitý kolektív, ktorý si v kariére pomáha

Pracovná doba po-štv 8:30- 17:00 v piatok končíme o 15:00, víkendy a sviatky nepracujeme

Máš dokončené minimálne SŠ/SOU vzdelanie s maturitou a čistý register?

Robí ti radosť sa baviť s ľudmi?

Si bojovník, ktorý sa nevzdává pri prvom neúspechu?

Nerobí ti problém pracovať na počítači?

Si pozitívny a pracovitý človek, pre ktorého je kariéra dôležitá?

Pokiaľ si ambiciózny človek za pól roka si povedieš vlastný tím a naučíš sa byť skvelým Junior manažérom!

Zarobíš si zaujímavý príjem, keďže sa dostaneš do odboru s najvyššími platmi v SR!

Zaujali sme ťa? Ozvi sa nám, radi si prečítame tvoj životopis

nástup možný po dohode ihneď

Tešíme sa na stretnutie!

Základna fixná mzda 900 €. + bonusy a po zapracovaní sa tvoj plat vyšplhá na 1400 € + bonusy

Náborový príspevok 400 €

Profesionálne 14 denné školenie

Rôzne akcie behom roku ( Vianočný večierok, športové akcie pretože šport milujeme )

Multisport kartu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-komunikatívny
-vytrvalý
-cieľavedomý
-pozitívny

S transformáciou centrálne plánovanou na trhovú ekonomiku a rozvojom informačných technológií sa život nás všetkých zmenil v mnohých smeroch a digitalizácia celej rady procesov umožnila prudký rozvoj a masové rozšírenie mnohých sofistikovaných nástrojov, ktoré boli ešte pred niekoľkými málo rokmi nemysliteľné. Jednou z oblastí, ktorá využila širokých možností IT "revolúcie" je sektor finančných služieb, a to nielen korporátnych, ale aj osobných, a spolu s algoritmizáciou postupov sa otvorila bežnej populácii nepreberná paleta možností ako na poli poistenia (dnes je možné poistiť si takmer akékoľvek riziko , od straty zamestnania po náhodnú škodu spôsobenú našimi deťmi) po niekoľko investičných produktov, ktoré na každom kroku ponúkajú banky, investiční sprostredkovatelia, maklérske a brokerské firmy, aj už spomínané poisťovne, poradcovia, sprostredkovatelia burzových obchodov pre drobných investorov a predajcovia poisťovacích služieb.
ID: 3971944  Megjelentetés dátuma: 7.10.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac