PHP junior programátor/ka

CENTRAL ART REGISTER, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou je vývoj webových aplikácií (PHP, MySQL, JavaScript).
Zodpovednosť za návrh, testovanie a implementáciu nových riešení.
Podpora súčasných projektov.

Každodenná práca s technológiami PHP, JavaScript, HTML, CSS, MySQL na výkonných mašinách.
Inšpiratívna práca v skvelom tíme.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Priestor pre nové zaujímavé idey, sebarealizáciu a rozvoj.
Vhodné pre absolventov alebo uchádzačov s kratšou pracovnou praxou - kompletne zaškolíme, poradíme.

Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite nám prosím životopis aj so súhlasom so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania. Z dôvodu veľkého množstva životopisov, budeme odpovedať len na žiadosti postupujúce do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - Základy
HTML - Základy
MySQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať v tíme.
Ochota učiť sa nové veci.
Ochota prijímať zodpovednosť za svoju prácu.
Objektovo orientované programovanie je výhodou.

Okrem iného sa naša spoločnosť zaoberá vývojom webových stránok, webových aplikácií a správou databáz. Tím našich odborníkov poradí pri dizajnových návrhoch i pri možnostiach technologického spracovania.
ID: 3693411  Megjelentetés dátuma: 28.4.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac