Dátový analytik

Centire s. r. o.

Záhradnícka 72, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacVýsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý má chuť realizovať vlastné nápady a pomôže nám zmeniť nielen náš biznis, ale aj celý trh. Hľadáme kolegu s otvorenou hlavou a s vášňou pre inovácie a prinášanie nových nápadov na trh. Ak Ťa bavia dáta a máš aj nejaké znalosti v oblasti financií, tak nám pošli svoj životopis.

Čo Ťa na tejto pozicíí čaká?
• Budeš členom projektového tímu zodpovedného za zavádzanie digitálnych inovácií v oblasti business poradenstva a regionálneho rozvoja.
• Zapojíš sa do viacerých interných projektov a tvojou úlohou bude práca s verejne dostupnými ako aj internými dátami, budeš ich dolovať, čistiť, ukladať, analyzovať a interpretovať s cieľom prinášať insighty a nové nápady na ich využitie.
• Budeš sa aktívne podieľať na samotnom procese inovácií a vývoji nových online služieb.
• Naplno pri tom využiješ svoje doménové znalosti z oblasti financií alebo regionálneho rozvoja.

Čo Ti ponúkame?
• Profesionálny a osobnostný rozvoj
• Príjemné a neformálne pracovné prostredie
• Mladý a dynamický tím
• Pružný pracovný čas
• Možnosť práce z domu
• Sick days

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Power BI - Mierne pokročilý
SQL - Mierne pokročilý
Python - Mierne pokročilý
GIT - Mierne pokročilý
Prefect - Základy
Docker - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal spĺňať?
• Vysokoškolské I. alebo II. stupňa
• Pokročilá znalosť MS Excel plus niektorého BI nástroja (napr. PoweBI)
• Znalosť SQL, skúsenosti s relačnou databázou
• Praktické skúsenosti s prácou s dátami (získavanie, čistenie, vizualizácia)
• Základná znalosť niektorého programovacieho jazyka (ideálne Python)
• Teoretické (ideálne aj praktické) znalosti v oblasti financií alebo regionálneho rozvoja výhodou
• Analytické myslenie, schopnosť identifikácie synergií
• Silná schopnosť zachytiť zákaznícke insighty a potreby z kvantitatívnych a kvalitatívnych výskumov a rozhovorov
• Schopnosť a obľuba spracovať a interpretovať dáta vo výstupoch / dokumentoch
• Vysoká miera nezávislosti a samostatnosti pri plnení projektových úloh
• Proaktívny prístup a business driven mindset
• Mal by si ovládať angličtinu aspoň na úrovni B2

- si dôsledný/á a rád/a sa učíš novým veciam
- rád/a sa púšťaš do nových vecí a rozmýšľaš nad ich využitím v praxi
- veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- veľký zmysel pre detail a systematickú prácu
- precíznosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
- analytické a kreatívne myslenie

Centire je rokmi zohratý tím konzultantov, ktorý sa zameriava na business consulting, grantové poradenstvo, regionálny rozvoj a dátové analýzy. Tvoríme a zapájame sa do medzinárodných projektov zameraných na špecifické poradenstvo pre firmy, ktorých podnikanie má pozitívny spoločenský dopad. Pracujeme pre malé aj veľké firmy, neziskovky, samosprávu ale aj pre organizácie štátnej správy, či školstvo. Okrem toho, že inovatívnosť odporúčame naším klientom, sami sa snažíme byť inovatívni a neustále preto vymýšľame nové projekty a služby.

Založili sme portál Grantexpert.sk, ktorého služby dnes aktívne využíva takmer 20 000 ľudí, podieľali sme sa na rozvoji Duálneho vzdelávania, ktoré pomáha tisícom žiakom a firmám na Slovensku. Radíme firmám, ako môžu byť úspešnejšie vo svojom podnikaní. Momentálne rozbiehame ďalšie zaujímavé projekty zamerané na digitalizáciu poradenských služieb a ich súčasťou môžeš byť aj ty.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4080599  Megjelentetés dátuma: 1.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac