Online marketingový špecialista

Centire s. r. o.

Miesto práce
Záhradnícka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacOdmeny viazané na splnenie KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa komplexných marketingových kampaní, Google Ads a ďalších online nástrojov
• Analýza výsledkov Google Analytics
• Optimalizácia konverzných ciest
• Správa sociálnych sietí
• Jednoduché grafické práce
• Tvorba marketingovej stratégie
• Spolupráca na tvorbe produktovej stratégie
• Vymýšľanie ciest pre propagáciu ponúkaných služieb

• Práca z domu
• Práca v malej spoločnosti s dobrou firemnou kultúrou
• Príležitosť na sebarealizáciu v oblasti digitálneho marketingu
• Nápoje a občerstvenie na pracovisku

Hľadáme marketingového nadšenca so zameraním na B2C aj B2B sales a online služby (nie e-shop). My sami sme nadšenci, ktorí vytvárajú a ponúkajú služby. Hľadáme niekoho, kto nám pomôže, čo najefektívnejšie zladiť komunikáciu s marketingom v segmente, kde je dostatočný priestor na sebarozvoj a kreativitu. Viacero našich služieb je na SK trhu málo rozvinutých.

Nevyrábame, nenakupujeme ani nepredávame tovar. Tvoríme a ponúkame služby. Preto hľadáme niekoho, kto má skúsenosti konkrétne s marketingom služieb. Tie sa navzájom prelínajú a je nutné im dobre porozumieť. Je pre nás veľmi dôležité, aby zákazník pochopil ich pridanú hodnotu a aby sme vedeli kampane dobre vyhodnotiť a podľa toho upravovať stratégiu na podporu predaja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WordPress - Základy
Facebook Ads - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Mailchimp - Základy
Google AdWords - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Základy
Canva - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Centire je rokmi zohratý tím konzultantov, ktorý sa zameriava na business consulting, grantové poradenstvo, regionálny rozvoj a dátové analýzy. Tvoríme a zapájame sa do medzinárodných projektov zameraných na špecifické poradenstvo pre firmy, ktorých podnikanie má pozitívny spoločenský dopad. Pracujeme pre malé aj veľké firmy, neziskovky, samosprávu ale aj pre organizácie štátnej správy, či školstvo. Okrem toho, že inovatívnosť odporúčame naším klientom, sami sa snažíme byť inovatívni a neustále preto vymýšľame nové projekty a služby.

Založili sme portál Grantexpert.sk, ktorého služby dnes aktívne využíva takmer 20 000 ľudí, podieľali sme sa na rozvoji Duálneho vzdelávania, ktoré pomáha tisícom žiakom a firmám na Slovensku. Radíme firmám, ako môžu byť úspešnejšie vo svojom podnikaní. Momentálne rozbiehame ďalšie zaujímavé projekty zamerané na digitalizáciu poradenských služieb a ich súčasťou môžeš byť aj ty.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4035394  Megjelentetés dátuma: 18.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac