Asistentka (administratívna pracovníčka)

CENTEX RS, spol. s r.o.

Miesto práce
Buzitka, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce Buzitka
Vybavovanie korešpondencie, vypracovávanie dokumentov, objednávok,ponúk..., telefonický kontakt, pomocné práce v učtárni ( základy fakturácie...)

mladý kolektív

Žiadosť spolu so životopisom prosím zasielajte mailom alebo poštou, prípadne osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, poľnohospodárke, technické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Strojopis - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Vyžadujeme zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie...

Spoločnosť CENTEX RS spol. s.r.o pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Naše zameranie je veľmi atraktívne nakoľko poľnohospodárstvo je predmetom dennej potreby každého človeka. Firmu tvorí stredne veľký kolektív s plným pracovným nasadením, ale nechýba im ani spoločná zábava a team - buldingové aktivity. Veria v to čo robia a pre svojich klientov sú spoľahlivý dodávatelia poľnohospodárskej techniky, servisu a náhradných dielov. Sme profesionáli vo svojej oblasti a našim cieľom je pomáhať zákazníkom odbornými a rýchlymi službami. Veľký dôraz kladieme na zabezpečenie včasného servisu, včasného dodania náhradných dielov a vysokú kvalitu uskutočnených prác. www.centex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 835088  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou