Baník v povrchovej ťažbe a strojník vrtnej súpravy

CEMMAC a. s. Horné Srnie

Miesto práce
Cemmac a. s., Cementárska, Horné Srnie
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda od 780 €/brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a prehliadka vrtnej súpravy
Stanovenie vrtnej schémy
Zúčastňuje sa vŕtacích prác a prác spojených s prevádzaním clonových odstrelov
Vykonáva trhacie práce malého a veľkého rozsahu v zmysle schválenej projektovej dokumentácie
Vedie evidenciu trhavín

Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
Stravné lístky nad rámec zákona
Bohatý sociálny program

Svoj profesný životopis prosím posielajte na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore, resp. v príbuznom odbore

Vodičský preukaz

B

Kvalifikačný kurz pre obsluhu stavebných strojov
Kvalifikačný kurz pre funkciu strelmajstra pre povrchové dobývanie surovín je výhodou

Akciová spoločnosť CEMMAC a. s. Horné Srnie je uznávanou spoločnosťou medzi obchodnými partnermi v tuzemsku a zahraničí. Svojou štruktúrou a počtom viac ako 200 zamestnancov naďalej patrí medzi stredne veľké podnikateľské subjekty v odbore výroby stavebných hmôt. Hlavnou podnikateľskou aktivitou v rámci predmetu podnikania je najmä výroba cementu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 558306  Megjelentetés dátuma: 22.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda od 780 €/brutto + príplatky