Kuchár

ČEMMA s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Termín nástupu
ASAP
1 250 - 2 000 EUR/mesiac1250 plus 1% z celkovej tržby, cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedál formou a ´la carte lístku a jednotného menu, podielanie sa na zostavovaní jedálneho lístka, hmotná zodpovednosť za zverený tovar, preberanie tovaru

zamestnanecká strava a ubytovanie grátis, zamestnanecké zľavy , výhodné platové podmienky a odmeny , dovolenka

Hotel Liptov** sa nachádza v Demänovskej doline v bezprostrednej blízkosti vstupných lanoviek na Chopok v príjemnom prostredí Nízkych Tatier .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, kreativita, pozitívny prístup k práci, zodpovednosť , cit pre vizuál

Naša spoločnosť sa venuje hotelierstvu a službám , zamestnáva okolo 20 zamestnancov. Zakladáme si na stálom a kvalitnom personále.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3715337  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 250 - 2 000 EUR/mesiac1250 plus 1% z celkovej tržby, cestovné