Špecialista foriem

CEMM THOME SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 100 eur + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preberanie všetkých záležitostí súvisiacich s vypracovaním cenovej ponuky foriem pre lisy plastového vstrekovania.
Validácia rôznych etáp kvality výrobku, foriem a procesov plastového vstrekovania.
Prezentácia prvotných vzoriek a procesov zákazníkovi.
Komunikácia so zákazníkom v anglickom jazyku vo všetkých etapách projektu.
Spolupráca s obchodným a nákupným oddelením.
Komunikácia s dodávateľmi pri odsúhlasovaní parametrov foriem, vykonávať námery foriem a metrológiu, komunikácia s dodávateľom ohľadne chybných námerov, defektov na vylisovaných
dieloch.
Zapisovanie a aktualizácia výrobnej dokumentácie.
Posudzovanie stavu a použiteľnosti foriem, podpora pri zavádzaní projektu.
Prispôsobenie foriem štandardom spolocnosti– monitoruje, riadi a zabezpečuje splnenie tejto požiadavky.
Zabezpečenie podkladov 2D a 3D dat potrebných pre opravy na vstrekolisovacích formách-interne aj v spolupráci s externými spoločnostami.
Spolupráca pri navrhovaní úprav jednotlivých foriem alebo ich čiastkových parametrov.
Koordinácia činností pri modifikácií nástrojov – úprava dokumentácie.
Aktualizácia celkovej dokumentácie o nástrojoch.
Zodpovedá za aktuálnosť dát.
Spolupráca na spracovaní a vyhodnocovaní podkladov z oblasti kvality výrobkov.
Plnenie operatívnych úloh zadaných nadriadeným.

Svoje profesijne životopisy zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí vyhovujú uvedeným podmienkam výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Medzinárodná spoločnosť, vyrábajúca aplikácie pre exteriérové a interiérové osvetlenie áut.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 515289  Megjelentetés dátuma: 22.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 100 eur + bonusy